نگاهی به جاذبه های تجاری گردشگری قشم

http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/qeshm-tour/

جازبه های گردشگری جزیره قشم

همانطور که می دانید جزیره قشم یکی از جزایر توریستی واقع در جنوب ایران است که سالانه گردشگران زیادی از ایران و سراسر نقاط دنیا پذیرا می باشد. حال باید توجه داشت که یکی از بهترین راه های سفر به قشم و دیدار ار مناظر دیدنی این جزیره سفر با تور قشم است چرا که تور قشم هم از لحاظ زمانی و هم از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است. برای تجربه لذت دیدار از نزدیک این جاذبه ها و آشنایی با مناطر و آداب و رسوم این جزیره با ما در تور قشم همراه باشید.

دیدنی ها و جاذبه های گردشگری قشم به سه گروه اصلی تقسیم می شود:

۱- جاذبه های طبیعی قشم برای دوستداران طبیعت، محیط زیست، تفریحات ورزشی ساحلی و دریایی، پژوهشگران علوم زمین، محققان علوم جانور شناسی و …
۲- جاذبه های فرهنگی قشم برای دوستداران هنر، فرهنگ، آداب و رسوم بومی سنتی
۳- جاذبه های تجاری قشم مناسب برای خرید از بازارهای سنتی و مدرن

برخی از جادبه های تجاری قشم

یکی از مناطق اقتصادی و تفریحی برای بسیاری از ایرانیان جزیره ی زیبای قشم است که ایرانیان در فصول مختلف برای تفریح و خرید به آن مسافرت می کنند. برای خرید و تجربد دیدن از نزدیک این مراکز تجاری جزیره قشم با ما در تور قشم بهار ۹۵ و تور قشم تابستان ۹۵ همراه باشید. همچنین از همین الان برای نوروز ۹۶ برنامه ریزی کنید و با ما در تور قشم نوروز ۹۶ تعطیلات نوروز خوشی را در جزیره قشم سپری کنید. کنید.

بازار قدیم قشم:

بازار سنتی قشم از قدیم فعال بوده و امروز همچنان نقش عمده ای در عرضه انواع محصولات دارند و این بازار در مرکز شهر و در نزدیکی اسکله سنگی (شهید ذاکری) قرار دارد.

http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/qeshm-tour/

بازار ستاره:

این بازار در بهمن ۱۳۷۶ در سه طبقه ی تجاری به بهره برداری رسید. دارای شعب بانک های ملی ، سپه ، صادرات، واحد فروش برگ سبز، موزه تاکسی درمی، بازی های کامپیوتری ، سالن بیلیارد، رستوران سنتی، کافه تریا، پیتزا فروشی، آرایشگاه زنانه و مردانه، پله برقی، سیستم تهویه مرکزی، سیستم پیجینگ و نمازخانه است ونمایندگی محصولات شوارتسکلف آلمان، آرکانسیل، نیوا، کلیون، آرکون، آیوا، سامسونگ، JVC – LG – SONY – تفال – BYC ، چای احمد و فیلیپس در آن حضور دارند.

http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/qeshm-tour/

بازار بزرگ فردوسی:

این بازار دارای سه طبقه است. دو طبقه ی آن تجاری است که دارای مجموعا ۴۵۰ فروشگاه است و در طبقه ی سوم آن ۱۸۰ واحد اداری ، مسکونی قرار دارد. این بازار دارای امکاناتی از قبیل : آسانسور، پله برقی، رستوران، سیستم تهویه مرکزی، سیستم صوتی مرکزی، نماز خانه و سرویسهای بهداشتی است.

http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/qeshm-tour/

 بازار پردیس:

این بازار یک ساختمان چهار طبقه است که طبقات اول و دوم آن تجاری است و دارای ۱۴۸ فروشگاه است. همچنین در این طبقات کافی شاپ، کافی نت و خدمات کامپیوتری، کلاسهای آموزش زبان و کامپیوتر، نمایندگی انحصاری ایران خودرو، آسانسور شیشه ای، سیستم تهویه مرکزی، بانک تجارت، موسسه مالی بنیاد وجود دارد. نمایندگی محصولات جین، ماشین، رنگ ویندوز، کن وود و ماتسوشیتا نیز در این طبقات حضور دارند. طبقه ی سوم و چهارم آن شامل ۹۰ واحد مسکونی است.

http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/qeshm-tour/

 بازار خلیج فارس:

این بازار چهار طبقه استو طبقات اول و دوم آن تجاری است که شامل ۸۰ فروشگاه می شود. در طبقه ی سوم ۳۰ واحد مسکونی و در طبقه ی چهارم آن رستوران خلیج فارس، چهار آسانسور و سیستم تهویه مرکزی وجود دارد.همچنین در این طبقه نمایندگی محصولات JVC، کن وود، فارلین، TDK ، نوکیا، وست پوینت، کارول، لومینارک و آرکوپل حضور دارند.

http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/qeshm-tour/

بازار مرجان :

این بازار دارای دو فاز است که فاز اول آن شامل طبقه زیرزمین است  که در آن سوپرمارکت و محل فروش وجود دارد. طبقه همکف و اول  آن اداری است و دارای ۶۰ فروشگاه است و طبقه دوم آن نیز مسکونی است و دارای ۸ واحد آپارتمان می باشد. فاز دوم این بازار شامل زیرزمین سوپر مارکت متصل به زیرزمین فاز اول است. و طبقه ی همکف  آن تجاری و اداری است و دارای ۵۰ فروشگاه است. چهار طبقه روی همکف قرار دارد که یک هتل آپارتمان است که در هر طبقه ی آن ۱۸ واحد وجود دارد و جمعا دارای ۷۲ واحد است.

http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/qeshm-tour/

مجتمع اداری و تجاری نخل زرین :

دارای دو فاز است. فاز اول آن مشتمل بر ۷۲ واحد تجاری و اداری است. و ۶۰۰۰ متر مربع زیربنا دارد. فاز دوم آن ۶۸۰۰۰ متر مربع زیر بنا دارد و دارای فضای تفریحی، خدماتی، اقامتی و تجاری است. در فاز دو  شامل بلوک های B ،A و C است که هر یک مساحت تقریبی ۵۰۰۰ مترمربع دارند. بخش های A و B فاز دوم شامل تعداد ۴۵ باب مغازه و ۴۵ باب واحد اداری می باشند که تعداد ۳۱ باب سوئیت با اعمال تغییرات لازم به هتل سوئیت های مجهز تبدیل شده است. و بخشی از این مجتمع نیز نقش یک مجتمع دانشگاهی را ایفا می کند.

http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/qeshm-tour/

بازار سیمرغ :

این بازار چهار طبقه است. دارای زیر زمین و ۲۴ باب انبار است. طبقات همکف و اول آن ۷۱ فروشگاه دارد. طبقه ی دوم آن دارای رستوران، کافی شاپ، سالن بیلیارد، سیستم تهویه مرکزی، سیستم پیجینگ و آنتن مرکزی است.

http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/qeshm-tour/

منبع: (ویکی پدیا)

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
عضویت در خبرنامه