قوانین و مقررات سایت

  • ۱۴ تیر ۱۳۹۶

وبسایت جهت ارائه بهترین خدمات به کاربران، مسافران و گردشگران و همچنین ارائه خدمات بدون جهت گیری و جانبداری و بدون واسطه تاسیس گردیده است. قبل از استفاده از امکانات سایت، باید این توافقنامه را مطالعه، قبول و رعایت فرمایید و درصورت عدم رعایت قوانین کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به کاربر می باشد و سایت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.

۱- وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد و بدیهی است کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهده کاربر خواهد بود و چنانچه کاربر اقدام به ارائه محصولات و محتوا غیر قانونی کند در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات شخص برای رسیدگی در اختیار مسئولین قرار داده خواهد شد.

۲- هر گونه کپی برداری از مطالب سایت بدون ذکر منبع، ممنوع و پیگرد قانونی دارد.

۳- آژانس های مسافرتی می توانند از بخش “ثبت نام آژانس های مسافرتی” در وبسایت ثبت نام کنند. پس از تایید مشخصات در صورت امکان و خالی بودن نوبت، با آژانس مربوطه تماس حاصل می شود.

۴- کاربران جهت ثبت نام می توانند از بخش “ثبت نام کاربران” ثبت نام نمایند و در صورت بررسی و صحیح بودن مشخصات، کاربری آنها تایید و می توانند در سایت فعالیت داشته باشند.

۵- آژانس هایی فعال در وبسایت  ملزم به ارائه نرخ های صحیح  تورها هستند. در صورت تناقض بین نرخ ثبت شده در وبسایت و ارائه شده به مسافر، با آژانس متخلف برخورد خواهد شد.

۶- وبسایت صرفا بر صحت نرخ تورهای ثبت شده در وبسایت نطارت دارد و عواقب ناشی از فروش و خرید تور بر عهده مسافر و آژانس مربوطه می باشد و وبسایت هیچ مسئولیتی رو نمی پذیرد.

۷- کاربران در صورت مشاهده نرخ های تقلبی و غیر واقعی سریعا از صفحه مربوطه عکس گرفته و از بخش تماس با و ادی تلگرام درچ شده ارسال نمایند تا در اسرع وقت رسیدگی و با آژانس متخلف برخورد شود.

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه