تور لحظه آخری قشم

  • ۲ تیر ۱۳۹۶

تور لحظه آخری قشم

همانطور که می دانید تور لحظه آخری یکی از رایج ترین نام ها و در نوع خود آشناترین آنها برای مسافران و گردشگران علاقه مند برای سفر به اقسانقاط ایران می باشد. تور های لحظه آخری بر عکس تصور خیلی ها که فکر می کنند ممکن است شامل ماه و یا فصل پیشرو برای مسافرت است و نرخ های های بلند مدت را هم شامل می شود، در حالی که چنین نیست و تور قشم لحظه آخری فقط در بازه زمانی ۳ الی ۴ روزه پیشرو  و مانده به تاریخ شروع تور خلاصه می شود.

یکی دیگر از ویژگی های اساسی تور های لحظه آخری این است که با توجه به استقبال متعدد مسافرین و علاقه مندان از آن همواره با افزایش نرخ همراه می باشند. به عنوان مثال در ایام پر ترافیک مسافرتی سال همچون نوروز هر سال نرخ قیمت ها برای تور های لحظه آخری بالا بوده، بنابراین توصیه ما به شما عزیزان رزرو بلیط از مدت ها قبل و استفاده حداکثری از بلیطهای پیش فروش از آزانس های مسافرتی معتبر در سطح کشور می باشد.

بایستی بدانید که تور لجظه آخری قشم نیز از این امر مستثنا نیست و با توجه به مناظر طبیعی بسیار زیبا جزیره قشم همچون سواحل بی نظیر و نیلگون آن و البته منطقه آزاد بودن این جزیره لذا همه ساله از بار ترافیک بالایی برخوردار بوده و تقاضا برای آن چه در داخل و چه در خارج کشور بسیار است. بایستی بدانید که فقط در ایام اول هر هفته و یا هر ماه از سال و البته ایام غیر تعطیل است که ممکن نرخ تور قشم لحظه آخری برای سفر به قشم پایین باشد.

خدمات و شرایط استفاده از تور لحظه آخری قشم

  • جالب است بدانید که خدمات تور لحظه آخری قشم برای مسافرین شامل بلیط های رفت و برگشتی هواپیما، رزرو هتل و اخذ اقامت آن، استقبال فرودگاهی، بیمه مسافرتی، گشت رایگان در قشم و صبحانه می باشد.
  • رزرو بلیط پرواز ها به صورت چارتر بوده و اقامت در هتل ها به صورت گارانتی بوده که خیال مسافرین از هر جهت را راحت کرده، چرا که در غیر این صورت و پرواز به صورت آزاد و جداگانه هزینه های بالایی را رو دست مسافرین قشم خواهد گذاشت.
  • برای افراد بالای پنج سال، تور به صورت کامل لحاظ خواهد شد اما برای افراد بین ۲ تا ۵ سال فقط هزینه پرواز و البته افراد زیر ۲ سال مبلغی در حدود ۱۰۰/۰۰ الی ۱۲۰/۰۰۰ تومان به عنوان بیمه پرواز از مسافرین محترم قشم اخذ می شود.
  • برای ثبت نام تور لحظه آخری کیش اطلاعات شخصی ( نام و نام خانوادگی و شماره ملی) لازم است. همچنین همراه داشتن کارت ملی برای دریافت کارت پرواز در فرودگاه و شناسنامه هنگام مراجعه به هتل و دریافت اتاق الزامی است.

منبع: تور قشم

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه