تور ارزان قشم

  • ۱۲ تیر ۱۳۹۶

تور ارزان قشم

همانطور که می دانید تور ارزان قشم مدت هاست که بر سر زبان ها افتاده و واژه ای خوشایند و محبوب در بین مسافرین و گردشگران قشم می باشد. هرچند که این نام برای آزانس ها چندان خوش یمن و خوشایند نیست. نکته قابل توجه این است که تور قشم ارزان در ایامی از سال به طور متعدد با توجه به چارتری بودن پروازها و رزرو هتل های قشم توسط انواع آژانس های مسافرتی، قابل عرضه و خرید خواهد بود.

بایستی توجه داشت که تورهای ارزان قشم در واقع مترادف با تور لحظه آخری قشم خواهند بود اما لزوماً در هم مواقع این گونه نیست. را که به نسبت ایام سال ممکن است شما تور لحظه آخری که خریداری کرده اید با افزایش نرخ همراه باشد حال آنکه ممکن است تور از پیش به طور پیش فروش خریداری شده باشد که با نرخ مناسبی خریداری شده باشد.

خدمات و شرایط استفاده از تور های ارزان قشم

  • جالب است بدانید که خدمات تور ارزان قشم برای مسافرین شامل بلیط های رفت و برگشتی هواپیما، رزرو هتل و اخذ اقامت آن، استقبال فرودگاهی، بیمه مسافرتی، گشت رایگان در قشم و صبحانه می باشد. البته برخی از هتل ها نیز به طور تخصصی نهار را در برنامه خود خواهند داشت و برخی نیز ترانسفر برگشت را برای مخاطبین خود ارائه خواهند کرد.
  • نکته مهم این است که اگر پرواز به صورت سیستمی باشد امکان کنسلی آن با پرداخت جریمه مصوب وجود دارد اما اگر پرواز به صورت چارتر باشد به صورت کامل پرواز می سوزد. همچنین کنسلی هتل نیز به شرط واگذاری به شخص دیگر همراه با لحاظ نمودن درصد جریمه امکان پذیر است.
  • رزرو بلیط پرواز ها به صورت چارتر بوده و اقامت در هتل ها به صورت گارانتی بوده که خیال مسافرین از هر جهت را راحت کرده، چرا که در غیر این صورت و پرواز به صورت آزاد و جداگانه هزینه های بالایی را رو دست مسافرین قشم خواهد گذاشت.
  • برای افراد بالای پنج سال، تور به صورت کامل لحاظ خواهد شد اما برای افراد بین ۲ تا ۵ سال فقط هزینه پرواز و البته افراد زیر ۲ سال مبلغی در حدود ۱۰۰/۰۰ الی ۱۲۰/۰۰۰ تومان به عنوان بیمه پرواز از مسافرین محترم قشم اخذ می شود.
  • برای ثبت نام تور ارزان کیش اطلاعات شخصی ( نام و نام خانوادگی و شماره ملی) لازم است. همچنین همراه داشتن کارت ملی برای دریافت کارت پرواز در فرودگاه و شناسنامه هنگام مراجعه به هتل و دریافت اتاق الزامی است.

منبع: تور قشم

فیلم های مشابه

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه