برگزاری جشنواره تابستانه قشم با اقامتی ۳ روزه

  • ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

برگزاری جشنواره تابستانی قشم با اقامتی ۳ روزه

 قشم ، اخبار قشم

جشنواره تابستانه قشم

 جشنواره تابستانی قشم از ۲۰ مرداد شروع شده است و تا ۱۵ شهریور ادامه دارد. مسافران این جشنواره می توانند به مدت ۳ روز با قیمتی عالی فقط ۹۹۰۰۰ هزار تومان در هتل اقامت کنند و با شرکت در این جشنواره روزهای به یاد ماندنی را در قشم برای خود و عزیزانشان رقم بزنند.
به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، مرتضی شیخ زاده اظهار کرد: افزایش ورود مسافران، ارتقای رونق اقتصادی اماکن اقامتی، بازارها و مجتمع های تجاری و افزایش تعداد علاقمندان حوزه گردشگری جزیره بخشی از اهداف برپایی این جشنواره است.
وی با اعلام اینکه برپایی این جشنواره برای نخستین بار به بخش خصوصی جزیره واگذار شده است، افزود: بنا به دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم جامعه فعالین اقتصادی قشم مجری این جشنواره است و سازمان منطقه آزاد قشم نیز با مشارکت در سیاست گذاری و حمایت کامل خود از این جشنواره  سعی در تحقق اهداف این جشنواره دارد.
به گفته مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، معرفی ظرفیت های گردشگری جزیره، کاهش هزینه سفر و اقامت در قشم ویژه افراد متوسط جامعه در فصل تابستان و معرفی قشم به عنوان منطقه ای با شرایط خرید مناسب و با تخفیف ویژه از دیگر اهداف جشنواره تابستان ۹۷ قشم است.
وی از طلیسچی، مهدی  یراحی، محسن ابراهیم زاده، رضا صادقی، امید حاجیلی، حمید عسکری، امید جهان و حسن ریوندی و مسترلاین کرمانی به عنوان جمعی از هنرمندانی نام برد که طی مدت ۲۱ شب برپایی جشنواره ۹۷ در قشم هنرنمایی می کنند.
او اظهار کرد: در مدت برپایی این جشنواره و در بخش خدمات گردشگری به مسافران ۵۰ درصد و در خرید از بازارها و مجتمع های تجاری هم بین ۵ تا ۵۰ درصد تخفیف داده می شود.

شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان واقع شده است. گردشگران عزیز می توانند تابستان۹۷ را با قیمت های استثنایی تور قشم از شهرستان ها نظیر تور قشم از مشهد، تور قشم از اصفهان، تور قشم از تبریز به جزیره زیبای قشم سفر کنند و روزهای خاطره انگیزی را در این جزیره تجربه کنند.

منبع: قشم.ir

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه