پروژه احداث پارک ساحلی مهتاب، ظرفیتی ارزنده برای قشم

  • ۱۴ شهریور ۱۳۹۷

پروژه احداث پارک ساحلی مهتاب، ظرفیتی ارزنده برای قشم

 قشم، اخبار قشم

پروژه احداث پارک ساحلی مهتاب، ظرفیتی ارزنده برای قشم

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم بیان کرد: پروژه احداث پارک مهتاب در ساحل روستای ریگو ظرفیتی ارزنده برای جزیره قشم و رونق گردشگری قشم می باشد.

 پارک ساحلی مهتاب در روستای ریگو با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۳۰ هزار مترمربع، با در نظر گرفتن فضای نمایشگاهی و سالن روباز آمفی تئاتر کمپ پارکی متفاوت در سطح جزیره می باشد.
وی ادامه داد:  در این کمپ پارک در دست احداث، فضایی به وسعت ۱۲۰ متر مربع به غرفه های نمایشگاهی اختصاص یافته تا جلوه ای از جذابیت های زیست بوم و هنرهای محلی جزیره قشم را به نمایش گذارد.

گردشگران عزیز جزیره قشم می توانند با شرکت در تور ارزان قشم از مکان های دیدنی قشم دیدن کنند و از سفر خود به این جزیره زیبا لذت ببرند.

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به فضاهای دیگر در نظر گرفته شده این کمپ پارک ساحلی گفت: فضای سبزی به وسعت سه هزار و ۶۰۰ مترمربع و فضای خدماتی به وسعت ۱۷۰ مترمربع از دیگر امکانات کمپ پارک مهتاب می باشد.

به گفته بهاروند، در کمپ پارک ساحلی مهتاب واقع در روستای ریگو، ۹۰۰ متر مربع فضای مفید به آمفی تئاتر روبازی با ظرفیت ۳۰۰ نفر اختصاص یافته که می تواند محلی شاد برای قشموندان و گردشگران با برپایی موسیقی بومی- محلی و نمایش های آیینی ایجاد کند.

وی افزود: برای نمازخانه این کمپ پارک، فضایی بالغ بر ۳۰ مترمربع در نظر گرفته شده و همچنین ۶ چشمه سرویس بهداشتی به وسعت ۴۰ مترمربع  برای آقایان و بانوان در دست احداث است.

گفتنی است، تدبیر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جهت افزایش تعداد کمپ پارک ها منجر به توزیع متوازن گردشگران در سطح جزیره و معرفی ظرفیت های عمده جغرافیایی، فرهنگی و مردمی در این منطقه شده است.

منبع: قشم.ir

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه