مراسم تفاهم نامه میان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت هواپیمایی ترکیه

  • ۲۹ مهر ۱۳۹۶

مراسم تفاهم نامه میان سازمان منطقه آزاد کیش و هواپیمایی ترکیه

 اخبار کیش, کیش

مراسم تفاهم نامه میان سازمان منطقه آزاد کیش و هواپیمایی ترکیهتوافقنامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت هواپیمایی ترکیه برای افزایش توسعه گردشگری و تبدیل کیش به یکی از مقاصد سفر در بسته های پیشنهادی تور گردانان خارجی منعقد شد.

 این توافقنامه روز یکشنبه ۲۳ مهر با حضور جمعی از مدیران و معاونان سازمان منطقه آزاد کیش، معاون مدیرعامل شرکت هواپیمایی ترکیه و مدیران ارشد این شرکت هواپیمایی در مقاصد ایران در سالن رازی مرکز همایش‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار شد.

بر اساس این توافقنامه شرکت هواپیمایی ترکیه که به مدت یک سال جزیره کیش را در سطح بین المللی و در تمامی خطوط پروازی تبلیغ کند . همچنین به منظور معرفی کیش روزانه ۵۰ گردشگر خارجی بیزینس کلاس این پروازها که بلیت شهرهای گردشگری ایران را خریداری کرده اند می توانند با تور سه روزه رایگان به کیش سفر کنند و از امکانات اقامتی و گردشگری کیش بهره مند شوند.
انتظار می رود با امضای این توافقنامه ، جزیره کیش به عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشگری در خلیج فارس به گردشگران موثر خارجی معرفی شود. همچنین برگزار کنندگان تورهای بین المللی جزیره کیش را به عنوان یکی از مقاصد خوب به گردشگران کشورهای مختلف معرفی کنند.
شایان ذکر است ، شرکت هواپیمایی ترکیه در ۱۲۱ کشور دارای ۳۰۰ نقطه پروازی است.

منبع: ایسنا خبر

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه