استقبال بندر هندورابی از گردشگران نوروز ۹۶

  • ۱۲ اسفند ۱۳۹۵

اخبار کیش، بندر هندورابی

آماده شدن بندر هندورابی برای استقبال گردشگران نوروز ۹۶

از دیگر خدمات ویژه ای که برای گردشگران نوروز ۹۶ در نظر گرفته شده است، آمادگی بندر هندورابی برای استقبال از گردشگران عزیز می باشد. اقدامات انجام شده فقط مختص ایام نوروز نمی باشد بلکه برای خدمات رسانی عالی تر به هندورابی در تمام ایام سال برنامه ریزی شده است.

ادامه این خبر را به گزارش صدا و سیمای مرکز کیش در ذیل برایتان شرح داده ایم.

مدیر عامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش با اعلام اینکه ساخت بندر هندورابی به پایان رسیده است، افزود: در طول ایام نوروز ۲ شناور با ظرفیت های ۸۰ و ۵۵ نفره گردشگران را از جزیره کیش به هندرابی و بالعکس جابجا می کنند که در صورت لزوم می توانند تا چند نوبت در این مسیر رفت و آمد کنند.

موسوی ادامه داد: در شرایط آب و هوایی نا مساعد نیز شناورهای با ظرفیت بالا برای جابجایی گردشگران هندورابی پیش بینی شده است. از لندیکرافت نیز برای جابجایی تجهیزات حجیم استفاده می شود.

وی همچنین اظهار کرد که همه امکانات شرکت توسعه مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش در ایام نوروز در اختیار جزیره هندورابی خواهد بود.

موسوی با اشاره به اینکه بخش خصوصی نیز به گردشگران هندورابی  خدمات رسانی می کند، یاد آور شد: از چند روز آینده تبلیغات نوروزی به صورت نصب بنر در جزیره کیش و بیلبورد در شهر تهران، پخش برنامه های تبلیغاتی تلویزیونی از صدا و سیمای کیش و برنامه همام از شبکه ۵ سیمای سراسری آغاز می شود تا نوروز پر رونقی را برای جزیره هندورابی شاهد باشیم.

جزیره هندورابی با وسعت ۲۲ کیلومتر مربع در ۲۷ کیلومتری شمال غربی جزیره کیش قرار دارد.

منبع: صدا و سیمای مرکز کیش

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه