کافی شاپ های کیش | کافه رین - تور کیش - مجری مستقیم تور کیش

کافه رین کیش

[caption id="attachment_7457" align="alignnone" width="675"]تور کیش، کافه رین کیش ورودی کافه رین کیش[/caption]

کافی شاپ کافه رین کیش یکی دیگر از کافی شاپ های خوب و با کیفیت جزیره زیبای کیش می باشد. این کافه در مرکز خرید پردیس 1 قرار دارد و بهترین جا برای استراحت بعد از گشت در بازار و خرید می باشد. در کافه رین انواع نوشیدنی، دسر ها و خوشمزه های ایرانی و فرنگی برای میهمانان گرامی سرو می شود. ساعت کاری این کافی شاپ صبح تا ظهر, ظهر تا بعد از ظهر, بعد از ظهر تا شب می باشد. ظرفیت کافی شاپ 15 نفر است و امکان رزرو میز فراهم است، قیمت ها متوسط و دارای اینترنت بیسیم نیز می باشد.

اگر بعد از سرو نوشیدنی و خرید به یک غذای لذیذ و خوشمزه برای ناهار فکر می کنید ما به شما رستوران سنتی بابا قدرت کیش را پیشنهاد می دهیم.

[caption id="attachment_7458" align="alignnone" width="675"]کافه شاپ های کیش، کافه رین کافه رین کیش[/caption] [caption id="attachment_7459" align="alignnone" width="675"]جزیره کیش، کافه رین کیش کافه رین کیش[/caption] [caption id="attachment_7460" align="alignnone" width="675"]تور کیش، کافه رین کیش کافه رین کیش[/caption] [caption id="attachment_7461" align="alignnone" width="675"]کافی شاپ های کیش، کافه رین کافه رین کیش[/caption]
هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع از وبسایت تورکیش-تورمشهد ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.
info@xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com
به تورگشت در تلگرام بپیوندید
عضویت در خبرنامه