مشهد نگین گردشگری ایران شد.

  • ۱۷ بهمن ۱۳۹۶

مشهد نگین گردشگری ایران شد.

مشهد, اخبار مشهد

مشهد نگین گردشگری ایران شد.

مدیر کل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی گفت: مشهد به دلیل وجود بارگاه مطهر رضوی و داشتن ظرفیت های بی شمار در حوزه گردشگری، نگین گردشگری ایران است. روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، مهدی فروزان در نشست ستاد خدمات سفر خراسان رضوی افزود: گردشگری یک صنعت و تکنولوژی است که سبب سرعت ارتباطات و افزایش فعالیت ها می شود.
وی گفت: گردشگری تاریخی، ورزشی، سلامت، مذهبی و طبیعت، ضلع های اصلی گردشگری محسوب می شوند و مشهد تمام این ظرفیت ها را داراست.
فروزان افزود: شهر مشهد باید در تمام زمینه ها بهترین خدمات را به زائران و گردشگران خود ارائه دهد و ۳۰ اثر ثبت شده در بافت تاریخی پیرامون حرم مطهر رضوی وجود دارد که می تواند ظرفیت خوبی برای زائران و گردشگران باشد.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی افزود: تقویت و گسترش نوروزگاه ها به منظور معرفی فرهنگ و آداب و رسوم منطقه و پرکردن اوقات فراغت گردشگران و زائران نوروزی، معرفی بیشتر واحدهای اقامتی بوم گردی به منظور آشنایی با نقاط مختلف روستایی از جمله برنامه هایی است که برای نوروز ۹۷ در نظر گرفته شده است.
منبع: ایرنا

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه