فلای بورد، تفریحی مهیج و لذت بخش بر فراز دریای قشم

  • ۲۲ شهریور ۱۳۹۷

فلای بورد یکی از تفریحات آبی  جدید در جزیره قشم می باشد. فلای بورد (Flyboard) وسیله ای است که با اتصال به یک جت اسکی شخص را بر روی هوا معلق نگه می دارد و با پمپاژ و فشار آب به او اجازه مانور دادن و انجام حرکات نمایشی را می دهد. بازی در آب و آزاد بودن درآن، شرجه زدن و بیرون آمدن و فراز و فرود به مانند دلفینی که با آسودگی خیال در آب شیطنت می کند هم از آن دست رویا های دور و درازی بود که توسط فرانکی زاپاتا با طراحی فلای بورد رنگ حقیقت به خود گرفت.
فلای بورد ابتدا در مسابقات جهانی جت اسکی در چین در سال ۲۰۱۱ معرفی شد و به طور رسمی از ماه می سال ۲۰۱۲ در دسترس عموم قرار گرفت. این ورزش مهیج فلای بورد در بهار سال ۱۳۹۱ وارد کشور ایران شد و مهرماه ۱۳۹۲ در مسابقات شکوری جت اسکی توسط فدراسیون انجمن های ورزشی و انجمن جت اسکی و جت بت کشور به طور رسمی به مردم معرفی شد. مسافران با شرکت در تور قشم می توانند از این تفریح لذت بخش استفاده کنند.
این ورزش تجربه ای متفاوت و وصف نشدنی برای بسیاری از مردم می باشد. اگر این سوال برای شما پیش آمده که چگونه بدون هیچ آموزشی و یا یادگیری قبلی می خواهید سوار بر فلای بورد بشوید باید این نکته را یادآوری کنیم که قبل از سوار شدن بر فلای بورد به شما ۳۰ دقیقه آموزش می دهند. فلای بورد یکی از تفریحات محبوب در نزد گردشگران تور قشم از شیراز محسوب می گردد.

 جاذبه های قشم، قشم

هیجان با  فلای بورد

 تفریحات آبی قشم، قشم ، فلای بورد

لذتی متفاوت با تفریح فلای بورد

 تفریحات آبی قشم، فلای بورد

هیجان و لذت با تفریح آبی فلای بورد

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه