احداث نخستین رستوران شناور در جزیره قشم

  • ۱ مرداد ۱۳۹۷

  احداث نخستین رستوران شناور در جزیره قشم

 قشم، اخبار قشم

احداث نخستین رستوران شناور در جزیره قشم

در سال حمایت از تولید ایرانی رستورانی شناور در جزیره زیبای قشم توسط طراحان و صنعتگران بومی منطقه آزاد قشم به نام مانگرو”  آماده بهره برداری شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، طراحان و صنعتگران این جزیره با شش ماه کار جهادی موفق به ساخت نخستین رستوران “شناور مانگرو قشم” به طول ۲۰ متر، پهنای ۶ متر، آبخور ۸۰ سانتی متر و ارتفاع هشت متربا هدف تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در سال حمایت از تولید ملی شدند گردشگران عزیز می توانند یا شرکت در تور لحظه آخری قشم به جزیره جذاب قشم سفر کنند و از این رستوران شناور دیدن کنند.

رستوران “شناور مانگرو قشم” با هزینه ای بالغ بر هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال توسط صنعتگران شرکت “دریا نور قشم” در دو طبقه طراحی شده که طبقه اول آن دارای فضای سرپوشیده و طبقه دوم این شناور دارای فضای روباز به مساحت ۱۰۰ متر مربع در هر طبقه می باشد.

این رستوران شناور با طراحی زیبا و ظرفیت پذیرایی ۱۴۰میهمان، ظرفیتی ارزشمندی در جذب گردشگران تورقشم و توسعه صنعت توریسم جزیره قشم محسوب می شود.

شایان ذکر است که شرکت “دریا نور قشم” با فعالیت در زمینه ساخت شناورهای دریایی، سال ۱۳۸۱ در منطقه آزاد قشم فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر ۲۰ نفر در این شرکت مشغول به کار هستند.

منبع:  قشم آنلاین

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه