افتتحاح کاشانه مهمان ناخدا همزمان با دهه فجر در قشم

  • ۲۱ بهمن ۱۳۹۶

افتتحاح کاشانه مهمان ناخدا همزمان با دهه فجر در قشم

 قشم, اخبار قشم

به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، کاشانه مهمان ناخدا علی صالح در روستای سهیلی جزیره قشم همزمان با ایام دهه مبارک فجر راه اندازی و افتتاح شد. این خانه با داشتن ۷ اتاق اسکان مهمانان، یک اتاق پذیرائی ویژه، اتاق برگزاری آئین های بومی و ارائه صنایع دستی و با رعایت همه استانداردهای یک محیط گردشگری در بخش سخت افزاری و نرم افزاری کار خود را برای پذیرش مهمانان داخلی و خارجی آغاز کرد.

خانه ناخدا علی صالح با ۴۲۰ متر مربع فضا از پنج سال گذشته تا کنون خدمات پذیرایی به گردشگران در روستای سهیلی جزیره قشم را به عنوان یک رستوران محلی که از معروفیت خاصی برخوردار بود به عهده داشت.

براساس سیاست های سازمان منطقه آزاد قشم در زمینه راه اندازی کاشانه های مهمان در روستاهای هدف گردشگری این جزیره، صاحب این خانه قدیمی با شرکت در دوره های آموزشی و ایجاد تغییر در دکوراسیون این خانه و رعایت اصول معماری خاص جزیره، همچنان کار میزبانی از مهمانان داخلی و خارجی را با رعایت استاندارهای لازم در قالب کاشانه مهمان ادامه می دهد.

بنا به این گزارش، همزمان با ششمین روز دهه مبارک فجر، هفت طرح از جمله کاشانه مهمان روستای سهیلی جزیره قشم با حضور حمید رضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه افتتاح و به بهره برداری رسید.
منبع: خبر منطقه آزاد قشم

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه