برگزاری دومین نمایشگاه ملی گردشگری در قشم

  • ۱۳ دی ۱۳۹۷

برگزاری دومین نمایشگاه ملی گردشگری در قشم

 قشم، اخبار قشم

برگزاری دومین نمایشگاه ملی گردشگری در قشم

 در ۱۰ دی ماه ۱۳۹۷ دومین نمایشگاه ملی گردشگری، هتلداری و صنایع دستی قشم با حضور آقای علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی دیگر از مسؤولان در محل نمایشگاه بین المللی قشم افتتاح شد.
۱۳ استان کشور شامل استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان، خراسان رضوی، فارس، اصفهان، زنجان، کرمان، خوزستان، گلستان، کرمانشاه، چهارمحال بختیاری و مرکزی در محل سالن دائمی نمایشگاه های بین المللی قشم به مساحت یک هزار و ۵۰۰ مترمربع، ضمن عرضه محصولات هنری خود به ارایه دستاوردها و موفقیت های صنعت هتلداری و بوم گردی خود می پردازند.
۹۳ غرفه این نمایشگاه در حوزه‌های ارائه خدمات و محصولات ازجمله صنایع دستی، گردشگری سلامت و فرصت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری، هتل ها، آژانس های مسافرتی، رستوران ها، اقامتگاه‌های بومگردی و استارت آپ ها، فعال هستند.
پنج غرفه این نمایشگاه، برای معرفی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جزیره قشم، فعالیت های جامعه هتلداران، آژانس مسافرتی نادری، هتل ایرمان و اقامتگاه بوم گردی بادگیر روستای دفاری قشم اختصاص یافته است. گردشگرانی که می خواهند در زمستان سفر کنند جزیره قشم گزینه ای مناسب جهت سفر می باشد که می توانند با قیمت های مناسب از تور لحظه آخری قشم به این جزیره زیبا سفر کنند و روزهای لذت بخشی را تجربه کنند.
در حال حاضر، جزیره قشم با ۴۶ هتل و یک هزار و ۶۹۵ اتاق و پنج هزار و ۵۴۷ تخت، ۱۸ هتل آپارتمان و ۲۵۶ اتاق و ۹۴۲ تخت، ۱۶ مهمانپذیر و ۱۷۱ اتاق و ۶۱۹ تخت و سه پانسیون و ۱۹ اتاق و ۵۶ تخت آماده ارایه خدمات رفاهی و تفریحی به گردشگران این جزیره زیباست.
منبع: برنا نیوز

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه