راهنمای انتخاب هتل در جزیره کیش

  • ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

مسافر: سلام خسته نباشید.

آژانس هواپیمایی: سلام زنده باشید.

مسافر: ببخشید هتل گاردنیا کیش هستش؟

آژانس هواپیمایی: خیر ما آژانس هستیم ولی رزرو هتل گاردنیا رو هم انجام میدیم . تاریخ ورود رو میفرمایید؟

مسافر: ما برای همین امشب میخوایم. الان کیش هستیم . از طرف یه آژانس هتل… رو برامون رزرو کردن. وقتی رفتیم دیدیم اینقد اتاق هاش کثیف بود که واقعا نمیشد  یه لحظه هم موند. به آژانس هم گفتیم گفت همینه! الان من و یه بچه ۸ ماهه و ۴ ساله بیرون وایستادیم و شوهرم هم رفته  هتل پیدا کنه. لطفا اگر امکانش هست یه اتاق برامون رزرو کنید.

آژانس هواپیمایی: بزرگوار تو این تعطیلاتی و شلوغی هیچ هتلی پیدا نمیشه اگر هم باشه قطعا خیلی گرونه. مگه شما قبل از رزرو، هتل رو چک نکردین؟!

مسافر: ای کاش چک میکردم. اعتماد کردیم به آژانس، اونم تایید کرد و ازش تعریف کرد. واقعا راضی نیستیم از پولی که برا این هتل از ما گرفتن. پول رو گرفتن الانم جوابش اینه که همینه و به اندازه پولی که گرفتی خدمات دادیم!! لطفا هر جوری هستش یه هتل خوب برا ما رزرو کنید. من و همسرم به کنار،  این بچه کوچیک گریش بند نمیشه!


مسافر: سلام خسته نباشید.

آژانس هواپیمایی: سلام ممنون.

مسافر: ببخشید هتل… چند ستارست؟!

آژانس هواپیمایی: ۲ ستاره.

مسافر: من از یه آژانس رزرو کردم بهم گفتن ۳ ستارست!

آژانس هواپیمایی: خیر. این هتل قبلا ۳ ستاره بوده و الان ۲ ستاره شده.

مسافر: الان این هتل از لحاظ کیفیت چجوری هستش. شما تایید میکنید؟!

آژانس هواپیمایی: خیر من تایید نمیکنم. این هتل شکایتی زیاد داشته و من رزرو نمیکنم مگر اینکه خود مسافر اصرار داشته باشه!

مسافر: چجور میتونم کنسل کنم؟

آژانس هواپیمایی: در برگه تاییدیه هتل خورده چند ستارست؟!

مسافر: خیر.

آژانس هواپیمایی: متاسفانه در صورت کنسلی هتل مبلغ با درصد جریمه برمیگرده. اگر بخواین تور رو کنسل کنید برای پرواز هم مبلغی رو به عنوان جریمه نگه میدارن که اگه پرواز همون روز باشه مبلغ جریمه خیلی بیشتر هم میشه!


 مسافر: سلام ببخشید آقا من یه سوال داشتم؟

آژانس هواپیمایی: سلام بفرمایید.

مسافر: ببینید ما الان اومدیم کیش هتل… رو از طرف یه آژانس رزرو کردیم. الان اومدیم میبینم وسط بیابونه! اگه بخوام اینو کنسل کنیم چیکار باید بکنیم؟ به آژانس میگم میگه با توجه به هزینه ایی که کردین این هتل رو براتون گرفتم و موقعیتش رو هم گفتم! ولی نمیدونستم ما رو میارن وسط این برهوت!!

 آژانس هواپیمایی: در تاییدیه هتل نوشته شده که این هتل مرکز شهر یا ساحلی یا حداقل نزدیک به مرکز شهر هستش؟!

مسافر: چیزی ننوشته. فقط نوشته هتل… و … ستاره هستش. 

آژانس هواپیمایی: متاسفانه قابل کنسل شدن نیست و در صورت کنسلی حداقل یه شب نوشو میشه و در بهترین حالت مبلغ شب های بعدی رو باید برگردونن!

مسافر: ایشالله از گلوشون پایین نره این پول که ما رو به این روز انداختن و حالا هم زیر بارش نمیرن. من که راضی نیستم ایشالله خرج دوا دکتر کنن اون پول رو!!


این مکالمات ۳ مکالمه از چندین مکالمه بین ما و مسافرانی بودن که با اعتماد به آژانس های هواپیمایی و بدون بررسی دقیق، هتل را رزرو کرده بودند. تا بخواهید از این مشکلات برای مسافران پیش اومده و کار به شکایت به سازمان گردشگری کشیده شده که در خیلی از موارد هم بدون اینکه هیچ نتیجه ایی بگیرند دست خالی برگشتن. همین مکالمات و تماس باعث شد تا برای کاهش این مشکل، هتل ها رو دقیق تر مورد بررسی قرار بدیم و تا جای ممکن مسافران را راهنمایی کنیم. از این رو تصمیم گرفتین از بسیاری از هتل های کیش از نزدیک دیدن کرده و اقدام به تهیه فیلم و عکس نموده و در وبسایت درج کنیم. با توجه به اینکه سیاست کلی ما رعایت هر چه بهتر حقوق مسافران بدون هیچگونه جانبداری بوده، در ادامه این مطلب قصد داریم تا به معرفی چند هتل برتر کیش بپردازیم. معیار انتخاب ما هم نظر مسافرانی که این هتل ها را رزرو کرده اند و ازطریق تماس تلفنی تاییدیه به ما دادن و همچنین بازدید شخصی خود مجموعه ما بوده است. هتل هایی که معرفی می شود به جرعت میتوتن گفت از سمت مسافرانی که از طریق ما سفر کرده اند تا کنون ناراضی نداشته اند! توجه شود که معرفی این هتل ها به معنی مهر تایید مطلق بدون هیچ گونه مشکلی از جانب این هتل ها نیست. چراکه هیچ چیز مطلق نیست و قطعا تمامی هتل های که در ادامه معرفی می شوند هم ناراضی و شکایت داشته اند که یا مشکل از هتل بوده است یا تصور مسافر از هتل چیز خیلی بهتری بوده است. همچنین هتل های که در لیست ما قرار نمیگیرین به هیچ عنوان به معنی بی کیفیت بودن و تایید نشدن از جانب ما نیست و به این معنی هستش که اطلاع دقیقی از هتل نداشته ایم.البته برخی هتل ها هم در لیست نیستن چون بررسی شدن و با توجه به اینکه شکایتی زیاد داشتن از لیست خارج شدن و تایید نشدن.


هتل شایگان کیش

هتل شایگان , هتل های برتر کیش, تور هتل شایگان

یکی از مسافرهایی که رفته بود هتل شایگان میگفت: مدیریت این هتل باید پرسلنش رو بذاره رو سرش! واقعا هم اگه از من بپرسن بزرگترین نقطه قوت هتل شایگان چی هستش، فورا میگم پرسلنش! خودم ۲ شب در سوئیت های بیرون محوطه این هتل اقامت داشتم. همه چیش عالی بود زنگ میزدی ۵ دقیقه بعد خدمتکار جلو در بود!  اتاقاش تمیز و کیفیت غذاش هم خیلی خوب هستش. دسترسی هتل به مراکز خرید مثه مرکز تجاری، پانیذ، پردیس ها و زیتون و هایپر کیش هم عالیه. فقط یکم پیاده روی تا ساحل داره در حد ۱۰ دقیقه حداکثر. اگه از من بپرسین میگم به نسبت هزینه ایی که میکنید بهترین خدمات رو بیت هتل های ۵ ستاره در کیش داره.

برای مشاهده اطلاعات تکمیلی، عکس ها، ویدئو و رزرو تور این هتل روی هتل شایگان کیش کلیک کنید!


هتل سورینت مریم کیش

هتل مریم , هتل های برتر کیش, تور هتل مریم

اگه ببینم مسافر خیلی حساس هستش و واسه اینکه خیالم راحت باشه که بره هتل زنگ نمیزنه و شاکی نمیشه بهش هتل مریم رو پیشنهاد میدم! اگه چشماتون رو ببندین و یه دفعه باز کنید و ببیند داخل هتل مریم هستین شاید فک کنید داخل یه کاخ اومدین. این هتل با معماری اروپاییش واقعا زیباست. چیزی که من در بازدید از این هتل دیدم و نظرم و جلب کرد زیبایی هتل ، سکوتش و تمیزی فوق العاده هتل هستش که در فیلمش رو هم ببینید قطعا تایید می کنید. اکثر مسافراش در نظر سنجی کلمه عالی رو براش به کار میبرن! کیفیت غذاش هم طبق گفته مسافرها عالی هستش.  اگه براتون استخر مهم نیست چشم بسته برین هتل مریم و خلاصه اینکه اگه کسی بگه هتل مریم خوب نیست به نظرم هتل دیگه ایی هم از لحاظ تمیزی و شیک بودن شاید راضیش نکنه!

برای مشاهده اطلاعات تکمیلی، عکس ها، ویدئو و رزرو تور این هتل روی هتل مریم کیش کلیک کنید!


هتل شایان کیش

هتل شایان , هتل های برتر کیش, تور هتل شایان

یادمه یکی از مسافرام  هر چی هتل جلوش گذاشتم  فقط میگفت شایان و لاغیر. ازش پرسیدم چرا گیر دادی به این فقط این همه هتل هستش؟! جواب جالبی داد و گفت: اگه تونستی هتلی مثه شایان پیدا کنی که هم ساحلی باشه، هم به اسکله نزدیک باشه، همه مرکز شهر باشه و هم باکیفیت باشه من حرفی ندارم. دیدم واقعا هم هیچ هتلی در کیش این ویژگی رو نداره و برا همین هم هست سریع پر میشه. من در بازدیدی که از هتل داشتم . وقتی از اتاق های طبقات بالای رو به دریاش منظره ساحل رو دیدم واقعا لذت بردم. خیلی قشنگه که فیلمش هم در لینک زیر هستش حتما ببینید. تمیزی اتاق هاش خیلی عالی بود. پرسنل بسیار مودب و پیگیری داشت. یه سری اتاق هم بیرون محوطه داره که  یه سری سوئیت لوکس هستن که از اتاق های فاز ساختمونیش هم شیکتره یه سری هم یهش میگن کابانا که من اونا رو ندیدم و تایید هم نمیکنم. یادمه هتلشون رو با داریوش وقتی مقایسه کردم مدیرت داخلی بهش برخورد که ما خیلی بهتریم! حیف این هتل که استخر نداره ، البته قرار هستش بسازن که اگه این اتفاق بیفته خود من به شخصه فقط میرم شایان!

برای مشاهده اطلاعات تکمیلی، عکس ها، ویدئو و رزرو تور این هتل روی هتل شایان کیش کلیک کنید!


هتل فلامینگو کیش

هتل فلامینگو , هتل های برتر کیش, تور هتل فلامینگو

من در بازدیدهایی که از هتل ها داشتم وقتی از پرسنل کلیه هتل ها میپرسیدم بهترین هتل ۴ ستاره کیش کدومه؟ بی درنگ میگفتن فلامینگو!. نمونه یه هتل ۴ ستاره هستش این هتل. خدا از سر تقصیرات من بگذره که قبل دیدنش حس خوبی از این هتل نداشتم و بعضی وقتا هم مسافر میخواست من میگقتم فک نکنم خوب باشه! باید برین ببینید تا بفهمین چی میگم. خارق العادست این هتل. مخصوصا غذاهاش و اگه فیلم رو ببینید فک کنم بی درنگ رزرو کنید! یادمه یه مسافر که دانشجو هم بود تو کیش میگفت من اکثر هتل های کیش رو رفتم ولی کیفیت غذاشون قابل مقایسه با فلامینگو نیست حتی ۵ ستاره هاش. واقعا هم محشره! به شدت پیگیر مسافر هستن و براشون مهمه راحتی مسافر. این هتل یه فاز آپارتمانی داره و ۲ تا فاز سوئیت بیرون محوطه که یکیش معماریش مثه آسیای شرقی هستش . مدیر هتل که انسان بسیار وارسته ایی بودش میگفت ژاپنی ها بیشتر میان این قسمت به خاطر معماری این سوئیت ها که تو فیلم هم میتونید ببینید. فقط کافی شاپش اندازه لابی هال های دیگست. سالن آمفی تئاترش هم خیلی بزرگ و شیک بود. خلاصه همه چیش خیلی عالی بود. تو حیاطش یه آغل کوچیک بود که توش شتر مرغ و بز نگه داری میکنن که وقتی پرسیدم داستان اینا چیه مدیر هتل گفت صاحب این هتل از بز و شتر مرغ خوشش میاد یه دونه اغل زده ! خلاصه بدون فکر این هتل رو رزرو کنید البته یه چیزی هم بگم چون هتل گاراتنی هیچ آژانسی نیست نرخ هاش بالاست و بعضا بیشتر از ۵ ستاره ها و اگه براتون استخر مهم نیست صددرصد رزرو کنید!

برای مشاهده اطلاعات تکمیلی، عکس ها، ویدئو و رزرو تور این هتل روی هتل فلامینگو کیش کلیک کنید!


هتل سارا کیش 

هتل سارا , هتل های برتر کیش, تور هتل سارا

حتما شما هم این تجربه رو داشتین که از یه چیزی خوشتون نمیاد در حالی که منطق درستی هم براش ندارین! من در مورد هتل سارا همین حس رو داشتم. در حالی که هیچ شناختی از این هتل نداشتم و مسافری هم که درخواست این هتل رو میداد من سعی میکردم به سمت یه هتل دیگه سوق بدمش. در حالی که با رزرو این هتل هم خیال خودم راحت میشد و هم مسافر میتونست لذت ببره. یادمه بار اول هم رزرو کردم برای مسافر استرس این رو داشتم که نکنه زنگ بزنه و بد و بیراه بگه بهم که این چه هتلی هستش؟! بعد از برگشت بهش که زنگ زدم بسیار راضی بود از هتل. من بعد از اون خیلی از رزروهای هتل های ۳ ستاره رو بردم رو سارا! وقتی هم که رفتم از نزدیک دیدم از همون اول فهمیدم چرا میگیفتن عالیه. شما در کمتر هتل ۳ ستاره ایی در کیش  میبینین خدمه هتل در لحظه ورود به هتل به شما خوشامد بگن! لابی این هتل از خیلی از هتل های ۴ ستاره کیش بزرگتر هستش. کافی شاپ جداگونه برای یه هتل ۳ ستاره چیز عادی نیست! پرسنل پیگیری هم داره. کیفیت اتاق هاش هم واقعا خوب بود. با توجه به اقامت ۳ شبه خودم در این هتل کیفیت صبحانه و ناهارش هم واقعا خوب بود.یادمه یکی از مسافرها میخواست بره هتل شایگان که پر شده بود من این هتل رو پیشنهاد کردم و بعد رفتن تایید کرد هتل رو با اینکه ۵ ستاره میخواست بره. از لحاظ دسترسی به بازارها را هم حرف نداره. درست روبرو رویامال و پشت پردیس ها هستش تا ساحل هم پیاده نهایت ۱۰ دقیقه!

 برای مشاهده اطلاعات تکمیلی، عکس ها، ویدئو و رزرو تور این هتل روی هتل سارا کیش کلیک کنید!


هتل شایلی کیش 

هتل شایلی , هتل های برتر کیش, تور هتل شایلی

 اوخر سال ۹۴ بود که این هتل راه افتاده بود و من هنوز ریسک رزرو این هتل رو نمیکردم چون هتل های تازه ساخت معمولا برخلاف تمیزیشون یکم خدماتشون ضعیف هستش و یکم طول میکشه تا همه چیشون رو فرم باشه. در ایام عید ۹۵ با توجه به اینکه اکثر هتل های خوب کیش پر شده بود یه آقایی زنگ زد و درخواست این هتل رو داشت منم زنگ زدم به یکی از آشناهام در کیش و از این هتل پرسیدم که تایید کرد و وقتی مسافر برگشت و پرسیدم خیلی راضی بود از هتلش. من جست و پا گریخته هتل رو رزرو میکردم برای مسافر تا اینکه در بازدید از هتل های کیش این هتل رو هم دیدم. اولین چیز جالبش برخورد بسیار صمیمی پرسنل هتلش بود. محیط داخل لابیش بسیار شیک بود. وقتی اتاق هاش رو دیم تعجب کردم. خیلی شیک بود . من قلبش بعضی هتل های ۵ ستاره کیش رو هم دیده بودم و این هتل به جرعت میتونم بگم اتاق هاش بهتر بود! مدیر هتل خیلی پیگیر بود و مدام با پرسنل در ارتباط بود. خودش میگفت من قبول ندارم هتل ما ۳ ستاره باشه این هتل ۴ ستارست و هنوزم خیلی از سایت ها و آژانس ها به اسم ۴ ستاره میفروشن. به نظرم از خیلی از هتل های ۴ ستاره کیش هم بهتره و به همراه سارا به نظر من بهترین هتل ۳ ستاره کیش هستش! در فیلم هم شیک بودن هتل خیلی مشهوده. اگه هتلی میخواین که محیط آرومی داشته باشه اکیدا توصیه میکینم این هتل رو رزرو کنید.

 برای مشاهده اطلاعات تکمیلی، عکس ها، ویدئو و رزرو تور این هتل روی هتل شایلی کیش کلیک کنید!


هتل آرامش کیش 

هتل آرامش , هتل های برتر کیش, تور هتل آرامش

یادش به خیر این هتل اولین هتلی بود که برای مسافر رزروش کردم! اون موقع خودم هم میرفتم داخل سایت های دیگه بررسی میکردم که کدوم هتل ها خوب هستن. خیلی هم استرس داشتم که مسافر نظرش چیه؟ یکی از نکات استرس زا برای هر آژانس متعهدی اینکه که مسافر زنگ نزنه و از هتل شاکی باشه! که خوشبختانه برای من در مورد رزرو هتل آرامش هرگز شاکی نداشته و یکی از بهترین هتل های ۳ ستاره کیش هستش. یادمه یکی مسافرها از اصفهان تماس گرفته بود و کامل هتل ها رو بررسی کرده بود! میگفت من آرامش و انتخاب کردم و فک میکنم در حد یه ۴ ستارست!

 برای مشاهده اطلاعات تکمیلی، عکس ها، ویدئو و رزرو تور این هتل روی هتل آرامش کیش کلیک کنید!


هتل جام جم کیش

اولین بار که اسم هتل جام جم رو شنیدم یه خانمی زنگ زد و گفت این هتل رو میخواد رزرو کنه. وقی پرسیدم چرا این هتل؟ گفتش قبلا این هتل رفته و خیلی خوب بوده در حد یه هتل ۳ ستاره و همین باعث شد تا بیشتر تحقیق کنم و یه این نتیجه رسیدم که میشه با ریسک پایین این هتل رو به مسافر پیشنهاد داد و زمانی که کل تورهای نوروز ۹۵ برای بخش هتل های ۳ ستاره روی هتل جام جم بستیم و هیچ شکایتی نداشتیم دیگه مطمعن شدم به لیست هتل های قابل اطمینان میشه اضافه کرد. در بازدیدی که از هتل هم داشتیم  محیط و اتاق های هتل رو هم که معلوم بود تازه بازسازی شده پسندیدم و خیالم تا حدود زیادی راحت شد. این هتل دسترسی بسیار خوبی به اسکله تفریحی کیش و ساحل داره و تا بازار، خصوصا زیتون هم فاصله چندانی نداره!

برای مشاهده اطلاعات تکمیلی، عکس ها، ویدئو و رزرو تور این هتل روی هتل جام جم کیش کلیک کنید!


هتل شباویز کیش

بار اول که با اسم هتل شباویز آشنا شدم  زمانی بود که تو این سایت ها میچرخیدم و نظر کاربران رو در مورد هتل ها میخوندم که یکی از کاربرها گفته بود که اگه قرار هتل … برم ترجیج میدم ویلا ساحلی شباویز برم که بهتر هم هست و ارزون تره! با توجه به اینکه این هتل از۲ تا ۵ تخت اتاق داره و برای خانواده مناسب هستش تصمیم گرفتم به مسافر پیشنهاد بدم و خوشبختانه هم جواب گرفتم. یادمه یکی از مسافرهای خانم به شوخی میگفت اگه برم و ببینم هتل خوب نبوده من راهم نزدیکه و میام آژانس خفت میکنم(هر چند به نظرم خیلی هم شوخی به نطر نمیرسید!!) وقتی رفت با استرس زنگ زدم بهش و در مورد هتل پرسیدم، گفت: عالی!

به جرعت میتونم بگم هیچ شکایتی من از این هتل نداشتم و به نسبت هزینه ایی که برای این هتل میکنید قطعا راضی برمیگردین. مناسب خانواده شلوغ هستش و کل اتاق هاش به صورت سوئیت یه خوابه و ویلایی هستش که از ۲ تا ۵ نفر دو ساپورت میکنن. محیط خیلی قشنگ و سرسبزی داره و تا ساحل هم فاصله ۳۰۰ متری داره. تنها گزینه منفیش دوری از مرکز شهر هستش که اگر برا خرید نمیرین کیش مهم هم نیست و تازه هر روز ساعت ۱۰ صبح سرویس از هتل میره مرکز شهر. در ضمن به سایت غواصی سیشل هم نزدیکه و میتونید پیاده تا سایت برین و از غواصی و جت اسکی و سایر تفریحات این سایت لذت برید!

برای مشاهده اطلاعات تکمیلی، عکس ها، ویدئو و رزرو تور این هتل روی هتل شباویز کیش کلیک کنید!


از کاربران و مسافران گرامی تقاضا می شود در صورتی که  قبلا در هتل های این لیست یا دیگر هتل ها اقامت داشته اند نظراتشون رو به اشتراک بگذارند تا مسافران و هموطنان عزیز بتوانند اطلاعات جامع تری کسب کنند و با اطمینان بیشتری هتل مورد نظر را انتخاب کنند. همچنین هرگونه سوالی هم داشتید با ما در ارتباط باشید تا در اسرع وقت پاسخ گوی شما عزیزان باشیم.

*

code

دیدگاه های کاربران یک دیدگاه


User Pic

علیرضا

۹۷-۰۶-۱۷

سلام من از تاریخ 10-6-97 به مدت 5شب هتل ارم(4ستاره در ساختمان اصلی هتل) کیش بودم: 1-هتل در حد 2 ستاره هم نیست، موکت های کف اتاقها کهنه بود جای سوختگی ذغال کاملا همه جا معلوم بود( انگار قهوه خونست) 2- صبحانه در حد قابل قبول بود اما منوش تکراری بود فقط یک غذاش تغییر میکرد بقیش ثابت بود، ناهار هم که هر روز مثل هم بود(مثلا بوفه بودولی به هر نفر یک تیکه مرغ میدادن با یک نوع خورشت و..) 3-رفتار پرسنل خوب بود( آشپزخانه آقایی که غذا سرو میکرد خیلی خوش برخورد ومهربون بود) اسمشو نپرسیدوم ولی سیاه چهره بود 4- کیفیت غذاش نه بد بود نه عالی ** در کل میگن هر چقدر پول بدی اش میخوری هتل 4 ستاره در حد 3 ستاره هتل های مشهد وشیراز نبود...