آبشار گرینه، آبشاری جذاب در مشهد + تصاویر

  • ۲۵ آذر ۱۳۹۷

آبشار گرینه یکی از آبشارهای خروشان استان خراسان رضوی است که در ۶ کیلومتری روستایی به همین نام واقع شده است که این روستا در چهارده کیلومتری شمال جادهٔ اصلی (مشهد-نیشابور) و در ضلع شرقی شهر توریستی دررود و شهر زیارتی قدمگاه و در دامنهٔ کوه قرار گرفته است.

 مکان های دیدنی مشهد، آبشار گرینه

نمایی زیبا از آبشار گرینه

روستای گرینه هنوز به اندازه کافی برای توریستان و گردشگران شناخته نشده است. اما چند سالی است که این روستا به علت داشتن طبیعت زیباییش و ودره های سبزش و چشمه های جوشان و آبشار خروشان گرینه و چشم اندازهای بی نظیرش بر تعداد بازدیدکنندگان این روستا افزوده می گردد. برای دیدن آبشار گرینه جذاب گردشگران تور مشهد باید از روستای گرینه یه طرف شمال حرکت کنند. پس از طی گذشت حدود ۱٫۵ کیلومتر در دره رودخانه، به محل انشعاب رودخانه به دو بخش شمالی و شرقی خواهند رسید. ادامه مسیر دره شمالی به آبشار گرینه منتهی می شود.

 طبیعت بکر مشهد، روستای گرینه

طبیعت زیبای روستای گرینه

 جاذبه های مشهد، آبشار گرینه

آبشار جذاب گرینه مشهد

این منطقه دارای مناطق پرطرفدار دیگری نظیر آبشار طبیعی پای تخت، رودخانه مرغزار و مکانی بکر با نام چوب بند نیز بوده و می توان با سفر به این منطقه بکر و دیدن این جاذبه های زیبا خاطرات فراموش نشدنی را برای خود و عزیزانتان را رقم بزنید.

 طبیعت بکر ایران، روستای گرینه

مناطق بکر روستای گرینه

به دلیل قرار گرفتن این آبشار در منطقه کوهستانی و دارا بودن شرایط آب و هوایی خنک و سرد، زمان سفر به این منطقه از اواخر بهار آغاز شده و تا اوایل پاییز ادامه دارد اما بهترین زمان دید و بازدید از این آبشار تابستان با روزهای گرم است. گردشگران تور لحظه آخری مشهد که علاقه مند به طبیعت گردی و داشتن یه روز به یداماندنی به همراه دوستانشان هستند ما پیشنهاد می کنیم که در سفر به مشهد دیدن این آبشار را ازدست ندهید.

 مکان های دیدنی مشهد، آبشار گرینه

آبشار خروشان گرینه مشهد

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه