نوروز ۹۷ با تور کیش و تور مشهد

  • ۱۳ آبان ۱۳۹۶

سفر به کیش و مشهد در نوروز ۹۷ با تور

همانطور که می دانید همه ساله در دمدمه های تحویل سال و عید باستانی نوروز میزان مسافرت ها به طور سرسام آوری به طور سرسام آوری افزایش می یابد. این افزایش میزان مسافرین با افزایش نرخ بلیط ها و بالارفتن هزینه های مسافرتی همراه خواهد بود. در عین حال تورهای مسافرتی نیز از این گرانی ها و افزایش نجومی قیمت ها مستثنا نخواهند بود به طوریکه ایام نوروز پیک قیمتی برای تورهای مسافرتی است. از این رو شما عزیزان بایستی از مدت ها قبل دستبکار شوید و با توجه به مسیر خود برای سفرهای نوروزی، اقدام به خرید تورهای پیش فروش شده نمائید. حال با توجه به اهمیت این موضوع به بررسی مسیرهای کیش و مشهد در ایام نوروز می پردازیم.

تور کیش نوروز ۹۷

کیش با توجه به امکانات تفریحی و گردشگری و شرایط اقلیمی خود در جنوب کشور به یکی از قطب های گردشگری ایران تبدیل شده است. این جزیره در نوروز هر ساله گردشگران و مسافرین بسیاری را به سمت خود می کشاند. از این رو تقاضا برای تور کیش نوروز ۹۷ در این ایام بسیار بالا می رود و طبیعی است که نرخ تور کیش نیز در اواخر سال بسیار بالا خواهد رفت. حال بایستی شما عزیزان مخاطب تور کیش هوشیار باشید و از حالا به فکر برنامه سفر خود باشید. یعنی از پکیج های تورهای کیش ویژه نوروز که توسط آژانس های مسافرتی پیش فروش می شوند استفاده نمائید. با این کار و خرید این تورها شما قادرید با هزینه بسیار مناسب به کیش سفر کنید و سفری بسیار مقرون به صرف را داشته باشید. در واقع اگر به دنبال آفرهای تور ارزان کیش هستید این پکیج های پیش فروش فرصت خوبی خواهند بود. در حالی که اگر سفر خود به کیش را به لحظات آخر موکول نمائید مطمعنا بایستی بهایی سنگین را برای سفر خود بپرداید چرا که آژانس ها ممکن است از شلوغی های نزدیک عید سوء استفاده کرده و برخی از پکیج ها را به عنوان تور کیش لحظه آخری به قیمت های گزافی به شما بفروشند.

تور کیش نوروز 97

تور مشهد نوروز ۹۷

مشهد دومین شهر بزرگ ایران است که همه ساله در نوروز و لحظه سال تحویل پذیرای مسافرین و شیفتگان امام رضا (ع) است که خود را به این شهر می رسانند. این شهر در عید نوروز همو.اره در کانون توجه مسافرین و گردشگران نوروزی است. لذا نرخ های تور مشهد در ایام نوروز به طور محسوسی بالا می روند و لذا رزرو تور لحطه آخری مشهد در اواخر سال اصلا مقرون به صرفه نخواهد بود  و شاید قیمت تور مشهد نوروز ۹۷ در لحظات پایانی سال چند برابر قیمت این مسیر نسبت به سایر مواقع سال باشد. از این رو پیشنهاد ما به شما برای تجربه سفری ارزان به مشهد بهره گیری از پکیج های نوروزی آزانس های مسافرتی است که از مدت ها قبل برای مسیر مشهد در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. کافیست به ما اطمینان نمائید و از این فرصت حداکثر استفاده را نمائید تا با خرید تورهای پیش فروش شده نوروزی سفر به مشهد با تور ارزان مشهد تجربه نمائید و طعم سفری ارزان به این شهر مذهبی را در لحظات ابتدایی سال بچشید.

تور مشهد نوروز 97

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه