موفقیت اجرا طرح جذب یک میلیون مسافر در قشم

  • ۲۰ آذر ۱۳۹۶

موفقیت اجرا طرح جذب یک میلیون مسافر در قشم

 قشم, اخبار قشم

مدیر اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اولین گام از برنامه عملیاتی جذب یک میلیون گردشگر در قشم موسوم به طرح «پیشواز» همزمان با میلاد حضرت محمد (ص) و با بازدید بیش از ۳۸ هزار گردشگر از سایت ها و جاذبه های گردشگری این جزیره به بار نشست.

تعطیلات پایان هفته گذشته ( ۱۳ تا ۱۷ آذماه) فرصت مناسبی برای آزمایش سیاست های اجرا شده توسط سازمان منطقه آزاد قشم در راستای طرح جذب یک میلیون مسافر در قشم بود که با موفقیت همراه شد.
وی ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون سه تعطیلی چند روزه در ماه های فروردین ماه، خرداد و تیر وجود داشت اما در هیچکدام از این تعطیلات این میزان حضور مهمانان در سایت های گردشگری قشم مشاهده نشد که این امر از موفقیت سیاست های طرح جذب یک میلیون گردشگر نشان دارد.
مجری طرح «پیشواز» سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: راه اندازی خطوط جدید هوایی از مسیرهای جدید به فرودگاه بین المللی قشم درکنار ارزان سازی بلیط های هواپیمایی در ایام غیرتعطیل بخشی از دلایل افزایش سفرها به جزیره قشم است.
وی افزود: افزایش پروازهای تهران به قشم، مذاکره و همکاری با ۸۵ آژانس مسافری درتهران و مراکز استان ها و تشریح طرح پیشواز برای این آژانس ها، شروع جذب گردشگر به مقصد قشم توسط آژانس های مزبور و تبلیغ و ترویج قشم به عنوان مقصد گردشگری جذاب در فضاهای مجازی کشور نیز از دیگر عوامل افزایش بازدید گردشگران جزیره است.
منبع: خبرفارسی

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه