قشم میزبان جشنواره های گردشگری

  • ۲۰ دی ۱۳۹۷

قشم میزبان جشنواره های گردشگری

 قشم، اخبار قشم

قشم میزبان جشنواره های گردشگری

عضو هیات مدیره و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم آقای عبدالجواد کمالی در آئین اختتامیه دومین نمایشگاه ملی گردشگری، هتلداری و صنایع دستی که از ۱۰ تا ۱۴ دی ماه در سالن نمایشگاه های بن المللی قشم برگزار شد، اعلام کرد: در این جزیره قشم جشنواره های حوزه گردشگری در مناسبت های مختلف برگزار می گردد.
وی اظهار کرد: این نمایشگاه در ۱۲هزار متر مربع با حضور فعالان حوزه های گردشگری، هتلداری و صنایع دستی از ۱۵ استان و سه منطقه آزاد کشور، مورد استقبال بسیار خوب مردم قرار گرفت.
به گفته معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، جشنواره موسیقی اقوام با حضور هنرمندان ۹ استان کشور هم به عنوان یکی از بخش های جانبی این نمایشگاه عزم ما را برای برنامه ریزی در زمینه موضوعات شاد و نشاط آور در این جزیره دو چندان کرد.
وی از قشم به عنوان بهشت گردشگری ایران نام برد و افزود: نیمه دوم هر سال به عنوان بهار طبیعت قشم، فرصت مهمی برای برپایی جشنواره ها با هدف معرفی هرچه بهتر قشم و جذب حداکثری گردشگر می باشد. برای دیذن جاذبه های بکر قشم می توانید در تور قشم شرکت کنید.
کمالی با اشاره به نزدیک شدن به بهار انقلاب و ایام الله دهه فجر و ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی، افزود: به پاسداشت  روزهای شادمانه دهه فجر، جشنواره های شادمانه در این جزیره برگزار خواهد شد.

منبع: قشم آنلاین

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه