احداث اسکله تفریحی پویا در طبل قشم

  • ۶ بهمن ۱۳۹۷

احداث اسکله تفریحی پویا در طبل قشم

 اخبار قشم، قشم

احداث اسکله تفریحی پویا در طبل قشم

به گفته معاون فنی و عمرانی سازمان قشم در روستای طبل قشم پروژه اسکله تفریحی قشم با طراحی زیبا و منحصر بفرد در زمینی به مساحت دو هزار و ۵۰۰ مترمربع در فاز نخست با طرحی دینامیک و القا کننده حس تحرک و پویایی اجرا می شود.
در این طرح فضای سبزی به وسعت ۲۷۰ مترمربع و مساحتی در حدود ۸۰ مترمربع به  غرفه های صنایع دستی اختصاص یافته است و هم چنین در این طرح  طول مسیر حرکتی پیاده راه در این پروژه،۱۸۱ متر بوده و در وسعتی به اندازه ۳۷۷ مترمربع اجرا شده است. به گفته محرم بهاروند معاون فنی سازمان قشم از ویژگی های دیگر پروژه اسکله تفریحی طبل، استفاده از نوعی کف سازی یکپارچه است که عملا این پروژه را از مبلمان شهری بی نیاز می کند. نیمکت ها از جنس کف پوش و فیزیکی هستند و دیگر نیازی به استفاده از نیمکت هایی ساخته شده از سایر مواد، نخواهد بود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جهت افزایش فضاهای تفریحی  منجر به توزیع متوازن گردشگران در سطح جزیره و معرفی ظرفیت های عمده جغرافیایی، فرهنگی و مردمی در این منطقه شده است با تور قشم با قسمتی مناسب به جزیره زیبای قشم سفر کنید و روزهای به یادماندنی را در این سفر تجربه کنید.
منبع:  وب سایت اطلاع رسانی مخبر

 

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه