پل طبیعت، سازه ای منحصر به فرد در تهران + تصاویر و ویدئو

  • ۲۱ مهر ۱۳۹۷

پل طبیعت پلی با طراحی متفاوت در تهران

پل طبیعت با ساختار منخصر به فردش به عنوان نماد جدید تهران شناخته شده است. این پل زیبا و جذاب در پاییز سال ۲۰۰۹ تا پاییز سال ۲۰۱۰  توسط معمار جوان خانم لیلا عرقیان طراحی شد و ساخت این پل از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ طول کشید و نهایت در مهر ماه ۲۰۱۴ افتتاح شد. پل طبیعت پلی دو طبقه پیاده رویی و غیر خودرویی می باشد  که در منطقه عباس آباد تهران قرار گرفته است.

 مکان های جذاب تهران، پل طبیعت

نمایی جذاب از پل طبیعت

ایران، پل طبیعت تهران

نمای کلی از پل طبیعت تهران

پل طبیعت دارای مساحتی در حدود ۷۰۰۰ متر مربع می باشد. این پل که از عرض بزرگراه می‌گذرد و بوستان های طالقانی در شرق و بوستان آب و آتش در غرب را به هم متصل می‌کند. این پل با اتصال دو پارک بهم خود نیز به عنوان مکانی برای ایستادن و تفریح و پیاده روی و لذت بردن از چشم اندازی زیبا از تهران می باشد. پل طبیعت با طراحی زیبایش و نورپردازی در شب به عنوان یک جاذبه مهم گردشگری تهران شناخته شده است.

 مکان های دیدنی تهران، پل طبیعت

طراحی زیبای پل طبیعت

این پل در ارتفاع ۴۰ متری از زمین ساخته شده است وقتی برای لحظات به یاد ماندنی پا بر این پل می گذارید انتهای پل را نمی بینید و این پل که یکی از بزرگترین پل های خاورمیانه در نوع خودش می باشد بدون خستگی و لذت بردن از طبیعت اطراف، این پل را تا آخرش طی می کنید و در طی پیاده روی هر وقت خواستید می توانید بر روی نیکمت بنشینید و از چشم انداز های از تهران نهایت لذت را ببرید.

 جاذبه های گردشگری تهران، پل طبیعت

پیاده روی بر روی پل طبیعت تهران

در طبقه اول این پل کافه ها و رستوران هایی واقع شده اند که شما عزیزان علاوه بر پیاده روی و تفریحات دیگر می توانید به همراه دوستانتان و یا خانوادتان قهوه یا چای بنوشید یا از غذاهای خوشمزه رستوران های شیک این پل میل بفرمایید و تجربه متفاوتی بر روی این سازه زیبا برای خود و عزیزانتان به ارمغان آورید. سکس از مکان های محبوب گردشگری در ایران جزیره کیش می باشد که با تور کیش می توانید از دیدن این جزیره لذت ببرید.

مکان های تفریح تهران، پل طبیعت تهران

رستوران در طبقه اول پل طبیعت

یکی از لذت هایی که میشود آن ها را همیشه با خود داشت عکاسی است . عکس گرفتن لذتی است که میشود ثبت کرد و همیشه با نگاهی به آن ها لحظات شاد گذشته را حتی برای چند لحظه زنده نگه داشت.  پل طبیعت  مکانی جذاب برای ثبت عکس های زیبای تکی و خانوادگی می باشد که بازدید کنندگان می توانند تصویرهای زیبایی را از این اثر پایتخت به ثبت برسانند.

 استان تهران، مکان تفریحی پل طبیعت

عکاسی در پل طبیعت در تهران

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه