سفرهای جذاب داخلی فقط با تورهای داخلی

  • ۱۶ آذر ۱۳۹۶

تورهای مسافرتی، گزینه ای مناسب برای سفر

تورهای داخلی با توجه به خدمات ویژه و شایانی که در اختیار گردشگران می گذارند امکان سفری جذاب و خاطره انگیز را برای مسافران فراهم می کنند. کیش، قشم و مشهد در بین مسیرهای داخلی بیشترین طرفداران را دارا می باشند. اهمیت این تورها باعث شده تا وبسایت جامع com.تورکیش-تورمشهد با همکاری آژانس های مسافرتی پشتیبانی کننده این افتخار را داشته باشد تا با ارائه بروزترین آفرهای ویژه برای تورهای داخلی موجبات رفاه حال گردشگران داخلی و حتی خارجی را فراهم کند. اکنون شما را هر چند به طور کوتاه با تورهای کیش، مشهد و قشم آشنا خواهیم کرد.

تور جزیره کیش

جزیره کیش که در آبهای خلیج فارس و جنوب ایران واقع شده از اب و هوای مطبوعی برخوردار است. این جزیره با توجه به موقعیت جغرافیای خود از ظرفیت های گردشگری بالایی (طبیعی و مصنوعی) برخوردار است. این جزیره را همه به کشتی یونانی و شهر زیر زمینی کاریز و البته اسکله های تفریحی آن می شناسند. در این جزیره امکانات تفریحی زیادی مثل پارک های آبی، پارک های ساحلی و البته ورزش های ابی نیز در معرض استفاده عموم خواهد بود. در سالیان اخیر آفرهای تور لحظه آخری کیش با توجه به امکانات بالای تفریحی این جزیره معمولا طرفداران بیشماری پیدا کرده است. البته بسته به اینکه در چه برهه ای از سال آفرهای آن ارائه شوند هم میزان استقبال علاقمندان متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال در ایام نوروز به دلیل علاقه بسیار گردشگران به کیش، تورهای لحظه  آخری به سرعت رزرو می شوند البته بدی این تورها در نزدیکی عید گران قیمت بودن آنهاست. تور کیش نوروز ۹۷ این امکان را به شما خواهد داد تا با رزرو تورهای نوروزی پیش فروش شده، سفر به کیش را در ایام نوروز با قیمتی مناسب تجربه کنید.

تورهای داخلی, جزیره کیش, تور کیش

تور جزیره قشم

قشم بزرگترین جزیره واقع در آب های خلیج فارس واقع در جنوب ایران است. این جزیره از جاذیه گردشگری طبیعی همچون جنگل های حرا، دره ستاره ها، تنگه چاهکوه و …. برخوردار بوده که باعث جذب گردشگران بسیاری از اقسا نقاط ایران و حتی جهان می شود. سواحل قشم زیبایی های وصف نشدنی را دارد که توجه گردشگران را به سمت خود جلب می کند. با توجه به این جاذبه های فراوان گردشگری در قشم، تور لحظه آخری قشم طبیعی است که در بین گردشگران ایران جایگاه ویژه ای پیدا کند.

قشم, تور لحظه آخری قشم

تور مشهد

شهر مشهد با اینکه در گوشه ای از ایران در شمال شرقی کشور واقع بوده اما با این وجود حرم امام رضا (ع) این شهر را در کانون توجه بسیاری از مسافرین قرار داده است. البته وجود نقاط تفریحی و گردشگری بسیاری در گوشاگوش این شهر در جذب گردشگران نقش بسزایی را دارد. از آنجا که قیمت تورهای مشهد در ایام نوروز و تعطیل سال سر به فلک می کشد لذا پکیج های تور ارزان مشهد که بیشتر در مواقع غیر تعطیل سال و فصول سرد در اختیار گردشگران و مسافرین این شهر خواهد بود معمولا با استقبال خوبی همراه می شود.

مشهد, تور مشهد, تور ارزان مشهد

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه