نوسان نرخ تورهای داخلی در فصل زمستان

  • ۱۸ آذر ۱۳۹۶

نوسان نرخ تورها در زمستان فرصتی مناسب برای سفر با تور 

نرخ تورها چه برای مسیرهای داخلی و چه مسیرهای خارجی در فصل زمستان پیشرو دارای نوسانات زیادی نسبت به فصول دیگر سال است. برای مسیرهای داخلی مثل کیش و قشم با توجه به مساعد شدن آب و هوا نسبت به نیمسال اول سال افزایش نسبتا محسوسی در قیمت تورها مشاهده شده است. در نقطه مقابل قیمت آفرهای مشهد فصل زمستان روند نزولی به خود گرفته و از قیمت آنها نسبت به تابستان و بویژه ایام محرم در نیمه اول پاییز به شدت کاسته شده است.

تور کیش در فصل زمستان

زمستان, تورهای داخلی, تورکیش

کیش جزیره خوش آب و هوایی در جنوب ایران است که در فصل زمستان با توجه به سردی هوا در سایر نقاط کشور مورد توجه بسیاری از مسافرین و گردشگران داخلی و خارجی است. این جزیره دارای مراکز تفرحی و آثار گردشگری-تاریخی بسیاری است که در جذب گردشگران نقش موثری دارند. آفرهای تور کیش ارزان در فصل زمستان با توجه به گران شدن نرخ تورها برای مسیر کیش، برای سفر به کیش هر چند کمتر در دسترس خواهند بود که پیشنهاد ویژه ما به شما برای سفر به کیش می باشند. این آفرها هر از چند گاهی توسط آژانس های مسافرتی در دسترس عموم قرار می گیرند. یکی دیگر از نکات ضروری برای مسیر کیش رزرو این تور از شهرستانهاست که امروز برای گردشگران علاقمند از اکثر کلان شهرهای ایران ممکن شده است. به عنوان مثال تور کیش از مشهد در زمره پر طرفدارترین تورهای کیش از شهرستان جای گرفته است.

تور قشم در فصل زمستان

فصل زمستان, تور قشم, تور قشم ارزان

جزیره قشم بزرگترین جزیره واقع در جنوب ایران است که از امکانات تفریحی و گردشگری متنوعی برخوردار است. این جزیره در نیمه دوم سال بویژه فصل زمستان به مانند جزیره کیش به دلیل مساعد بودن شرایط آب و هوایی و دارابودن نقاط گردشگری جذاب، پذیرای گردشگران بسیاری از داخل و حتی خارج کشور است. نرخ تورها برای مسیر قشم در فصول سرد سال رو به فزونی می گیرد چرا که تقاضا برای آنها بالا می رود لذا پکیج های تور ارزان قشم در فصل زمستان با توج به گرانی نرخ تورها برای این مسیر فرصت استثنایی است که گردشگران بی صبرانه منتظر ارائه این آفرها توسط آژانس های مسافرتی هستند.

تور مشهد در فصل زمستان

زمستان, مشهد, تور مشهد

مشهد دومین کلان شهر بزرگ ایران است که طبق آمار معمولا بعد از مسیر کیش بیشترین مخاطب را برای تورهای داخلی کشور داراست. وجود بارگاه مطهر علی بن موسی الرضا (ع) از یک سو و طرفیت های بالای گردشگری و تفریحی از سوی دیگر در جذب علاقمندان به این شهر تاثیر شگرفی دارند. با توجه به تقاضای بالا برای تور مشهد در نیمه اول سال، نرخ آفرهای تور لحظه آخری مشهد بالا بوده اما در نیمه دوم سال و با نامساعد شدن شرایط آب و هوایی بویژه در ایام غیر تعطیل سال این تورها بسیار پایین آمده که به نوعی تورهای لحظه اخری مشهد معادل تورهای ارزان مشهد فروخته می شوند.

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه