پارک جنگلی گیسوم ، دالان بهشت شمال ایران + عکس و ویدئو

  • ۲۱ آذر ۱۳۹۷

پارک جنگلی گیسوم، پارکی با مساحت ۸۰ هکتار یکی از مناطق بکر و جذاب گردشگری استان گیلان شهرستان تالش است سفر به استان گیلان و رفتن به پاک گیسوم شما با تونلی زیبا و رویایی از درختان سر به فلک کشیده  رو به رو خواهید بود که حس متفاوت را تجربه خواهید کرد. ویژیگی هایی که باعث زیبایی و جذابیت این پارک را دو چندان شود کنار هم قرار گرفتن جنگل و ساحل است.

 طبیعت زیبای گیلان، پارک گیسوم

تونلی از درختان در پارک گیسوم

پارک جنگلی گیسوم  دارای ۷۶ گونه گیاهی متعلق به ۶۶ جنس و ۴۴ خانواده می باشد وجود این گونه ها و درختان جنگلی چشم اندازی بی نظیر را خلق کرده اند به طوری که اگر در فصل پاییز به این جنگل سفر کنید شاهد دالان هابی از درختای با برگهای رنگی با هوای تازه جنگلی خواهید بود که لذت خاصی را تجربه خواهید کرد. افرادی که عاشق رانندگی هستند  با رانندگی در جاده های جنگل گیسوم متوجه خواهند شد که این جاده رویاهایشان است.

 مکان های زیبای رشت، پارک زیبای گیسوم

فصل پاییز در پارک زیبای گیسوم

 طبیعت بکر تالش، پارک گیسوم

نمایی از زیبایی پاییز در پارک گیسوم

اگر می خواهید از دالان بهشت شمال بگذرید می توانید در فصل بهار به جنگل گیسوم بروید و جشم اندازهای تماشایی این جنگل را از نزدیک نظاره گر شوید. در جنگل امکاناتی نظیر رستوران، اقامتگاه های توریستی جهت زدن کمپ و همچنین آلاچیق و سرویس های بهداشتی مناسب وجود دارد.  هم چنین به دلیل وجود پاسگاه پلیس این پارک از نظر امنیت مطمعن می باشد از این رو این پارک محل مناسبی برای تفرجگاه های مردم  و گردشگران می باشد.

 مکان های جذاب گیلان، پارک گیسوم

بهار زیبا در پارک رویایی گیسوم

 جاذبه های گردشگری گیلان، پارک گیسوم

دالانی بهشتی در پارک گیسوم

تفرجگاه زیبای گیلان، پارک جنگلی گیسوم

آلاچیق های زیبای پارک گیسوم

وقتی پا به این پارک می گذراید شما تفریحتان فقط دید و بازدید از درختان و گل ها و سرسبزی و استراحت در آلاچیق ها و گذر از تونل رویایی درختان این جنگل خلاصه نمی شود بلکه این پارک با قرار گرفتن در کنار ساحل تفریحات دریایی هیجان انگیزی را بری شما رقم می زند. از تفریحات لذت بخش سواحل این پارک می توان به جت اسکی، شاتل سواری، پاراگلایدر، قایق سواری، پاراسل و موتور چهار چرخ اشاره کرد که هریک از این تفریحات لذت متفاوتی دارد.

جاذبه های گردشگری رشت، جنگل زیبای گیسوم

سواحل زیبای پارک جنگلی گیسوم

 تفریحات آبی گیلان، پارک گیسوم

تفریحات آبی در سواحل پارک گیسوم

اسب سواری یکی دیگر از تفریحات جذاب است که می شود در بخش هایی از پارک جنگلی و در ساحل گیسوم انجام داد. این اسب ها متعلق به محلی های گیسوم است و وجود آنها به این جنگل چهره ی خاصی بخشیده است. گردشگران می توانند بعد از دید و بازدید از مکان های زیبای رشت  با تورهای ارزان کیش از رشت به جزیره زیبای کیش سفر کنند و از مکان های فوق العاده زیبای کیش دیدن کنند.

 مناطق زیای رشت، پارک گیسوم

اسب سواری در سواحل پارک گیسوم

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه