رونمایی از اپلیکیشن گردشگری ( ای کیش ) در کیش

  • ۲۵ دی ۱۳۹۶

رونمایی از اپلیکیشن گردشگری (ای کیش) در کیش

 کیش, اخبار کیش

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش در روز چهارشنبه ۲۰ دی مراسم رو نمایی از اپلیکیشن گردشگری به نام ای کیش با حضور مدیر فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد کیش، سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل سازمان و اصحاب رسانه در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد کیش برگزار گردید.
در این مراسم مدیر فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد کیش بیا کرد: این اپلیکیشن گامی در جهت تامین رفاه گردشگران است تا با ارائه اطلاعات و خدمات مناسب باعث افزایش رضایتمندی گردشگران شود.

امیر سوداگران در تشریح امکانات اپلیکیشن جامع گردشگری کیش گفت: دسترسی سریع و آسان به آخرین اطلاعات مراکز گردشگری و خدماتی کیش مهمترین شاخصه این اپلیکیشن است که به صورت رایگان قابل نصب و بهره برداری است. گردشگران و شهروندان جزیره کیش با استفاده از این اپلیکیشن از جدیدترین اطلاعات مراکز تفریحی، رستوران ها، هتل ها، جاذبه ها، بازارها و مراکز تفریحی به صورت دسته بندی شده مطلع می شوند و امکان مسیر یابی و خرید آنلاین را دارند.

وی با اشاره به ضریب امنیتی بالای این اپلیکیشن افزود: امکان خرید آنلاین بلیت مراکز تفریحی، جشنواره ها، رویدادها، کنسرت ها و پروازهای شرکت هواپیمایی کیش ایر از دیگر مزیت های اپلیکیشن جامع گردشگری جزیره کیش است.

به گفته مدیر فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد کیش، ارائه فهرست حراجی ها و تخفیف ها به تفکیک نوع کالا، گزارش وضعیت جوی کیش، فهرست پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه و برنامه سفرهای دریایی کیش از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن است.
وی افزود: امکان ثبت نظرها، انتقادها و شکایات از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن است و این بخش توسط کارشناسان مربوطه در سریع ترین زمان رسیدگی می شود.
منبع:  دانا ای آر

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه