با نرخ مصوب نوروز ۹۵ خدمات گردشگری نوروز ۹۶ ارائه می شود

  • ۵ اسفند ۱۳۹۵

جزیره کیش، اخبار کیش

تور کیش نوروز ۹۶

با توجه به فرا رسیدن سال نو و استقبال ویژه گردشگران تور کیش نوروز ۹۶ از جزیره زیبای کیش برنامه ها و خدمات ویژه ای از طرف مسئولان برای گردشگران عزیز در نظر گرفته شده است .خدمات نوروز ۹۶ با نرخ مصوب نوروز ۹۵ ارائه می شود. ادامه خبر و خدمات که ارائه می شود را به گزارش صدا و سیمای مرکز کیش در ذیل برایتان شرح داده ایم.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، علی اصغر مونسان با اشاره به احتمال افزایش چشمگیر حجم سفرهای نوروزی به کیش در مقایسه پارسال گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی جزیره کیش در نوروز ۹۶ پیش بینی می شود تعداد زیادی از هموطنان مان به جزیره کیش سفر کنند با توجه به این موضوع باید خدمات مناسبی به گردشگران  ارائه شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تاکید کرد: مبادی ورودی و خروجی باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که گردشگر در ابتدای ورود با فضایی پر نشاط رو به رو  شود و برای استفاده از ظرفیت های جزیره کیش هدایت شود.

وی گفت: بندر کیش نیز باید همانند فرودگاه دارای برنامه مشخص برای ورود گردشگران باشد تا مسافران دریایی نیز از لحظه ورود به جزیره کیش شاهد فضایی پرنشاط وشاداب باشند.

وی در خصوص ارائه یک برنامه مشخص برای هندورابی  گفت: باید یک برنامه مفرح برای گردشگران علاقمند به سفر به هندورابی تهیه شود تا گردشگران بدانند در سفر یک روزه خود به هندورابی از برنامه ها و امکاناتی خوب بهره مند می شوند.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه از صدور مجوز ورود برای همه اقشار خبر داد و گفت: هیچ محدودیتی در خصوص نوع خودرو برای مسافرانی که با خودرو به کیش سفر می کنند وجود ندارد و همه گردشگران می توانند از امکانات جزیره کیش بهره مند شوند.

منبع: صدا و سیمای مرکز کیش

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه