کیش جهت جذب گردشگر نیازمند تفریحات جذاب می باشد.

  • ۲۵ آبان ۱۳۹۶

  کیش جهت جذب گردشگر نیازمند تفریحات جذاب می باشد.

 اخبار کیش

 محمد ابراهیم انصاری مدیر عامل منطقه آزاد کیش در حین جلسه ای با نمایندگان انجمن سرمایه‌گذاران و کار آفرینان کیش در مورد علتهای رکود اقتصادی و گردشگری جزیره کیش  بحث و گفتگو پرداختند.

مدیر عامل کیش گفت باید گروهایی برای شناسایی مشکلات و راه حل های آن در خصوص کاهش هزینه‌ها و زمان برای صدور مجوزهای مختلف نیز این کارگروه با بررسی موانع به تسریع و تسهیل امور تشکیل دهیم.

وی تاکید کرد که شرط اصلی برای سرمایه گذاری در کیش خلاقیت و ایجاد جاذبه‌های نوین می باشد. امروز در تمامی شهرهای کشور انواع هتل‌ها، بازارها و مراکز تفریحی وجود دارند و این امکانات مزیت رقابتی برای کیش نیست. برای اینکه گردشگر به کیش جذب شود، باید تفریحات جذاب و نو آورانه داشته باشیم تا گردشگران در مقایسه با کشورهای اطراف، انگیزه‌ای برای سفر به کیش داشته باشند.

وی تصریح کرد: در جهان امروز گردشگران تنها به خاطر ارزانی، مقصد خود را انتخاب نمی‌کنند، بلکه مزیت‌های دیگری نیز مورد توجه است. در خصوص جزیره کیش نیز تنها با کاهش هزینه های سفر نمی‌توان گردشگر جذب کرد بلکه نیاز است ضمن ارتقای خدمات دهی و کیفیت کالاها، امکاناتی در کیش ایجاد شود که برای گردشگران جذاب باشد.

گفتنی است در این نشست نمایندگان انجمن سرمایه گذاران وکار آفرینان کیش در خصوص همراهی و همکاری با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در جهت حل مسائل و مشکلات کیش اعلام آمادگی کردند.

منبع: نیوز کیش  

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه