آذرماه ۹۶ همراه با تورهای داخلی

  • ۲۹ آبان ۱۳۹۶

آذر ۹۶ فرصتی مناسب برای سفر با تورهای مسافرتی داخلی

فصل پاییز و بویژه آذر ۹۶ و همراهی با تورهای داخلی فرصتی استثنائی برای سفر به نقاط پر ترافیک گردشگری است. در این فصل با توجه به سرمای هوا و ایام غیر تعطیل سال از میزان مسافرت ها و تقاضا برای تورهای مسافرتی داخلی تا حدود زیادی کاسته می شود. لذا این فرصت خوبی برای علاقمندان به تورهای گردشگری داخلی نظیر کیش، قشم و مشهد است. بایستی توجه داشته باشید که چنانچه به دنبال تورهای ارزان قیمت برای این مسیرها می باشید این برهه از سال شاید بهترین زمان ممکن برای رسیدن به هدفتان باشد و سفر به این سه قطب گردشگری کشور با تورهای ارزان به راحتی امکان پذیر باشد.

تور کیش آذر ۹۶

کیش جزیره ای با آب و هوای گرم و خشک و در عین حال شرجی است که در نیمسال اول سال دمای هوا بالا بوده و گرمای طاقت فرسایی را داراست اما در نیمسال دوم سال آب و هوای این جزیره بسیار مطلوب بوده و آذر ماه به همین دلیل فرصت مناسبی برای سفر به این جزیره است. خوش آب و هوایی این جزیره از یک سو و ارزان بودن نرخ های تور کیش هم از سوی دیگر باعث جذب گردشگران و مسافرین به سمت کیش می شود. در آذر ماه با پایان یافتن ایام محرم محدودیت های گردشگری این جزیره هم برداشته شده و امکان استفاده از تمام طرفیت های گردشگری جزیره کیش برای مخاطبین آن برقرار خواهد شد.

آذر ماه 96, جزیره کیش, تور کیش

در این موقع از سال با توجه به اینکه در نیمه شمالی کشور آب و هوای سردی حکم فرماست لذا کیش یکی از مقاصد گردشگران داخلی و حتی خارجی است. علاقمندان به این جزیره زیبا می توانند با سفر به کیش با آفرهای تور لحظه آخری کیش سفری راحت و دلنشین را به این جزیره توریستی جنوبی کشور تجربه نمایند. در واقع با کاهش تقاضا برای تور کیش در این فصل از سال کاهش نرخ های آن امر طبیعی است و این یه راهکار برای آژانس های مسافرتی است تا با ارائه پکیج های تور کیش ارزان نطر مشتریان خود را حتی با تقابل کمی ضرر جلب نمایند.

تور مشهد آذر ۹۶

مشهد, آذر 96, تور مشهد

با پایان یافتن ماه محرم و همچنین ایام سوگواری آقا امام رضا (ع) از میزان مسافرین شهر مشهد در آذر ماه ۹۶ به شدت کاسته می شود که به تبع آن میزان تقاضا برای تور مشهد هم به شدت افت می کند. البته نزدیکی به فصل سرما در مشهد هم در کاهش علاقمندان به تور مشهد نقش بسزایی خواهد داشت. این کاهش تقاضا برای تور مشهد آژانس های مسافرتی را وادار به پایین اوردن نرخ ها برای این مسیر با هدف جلب رضایت مشتریان خواهد نمود. بایستی توجه داشته باشید که این یک فرصت استثنائی برای سفر به مشهد است چرا که تور لحظه اخری مشهد به شدت افت نموده و قیمت آن تقریبا با تور ارزان مشهد برابری خواهد نمود.

تور قشم آذر ۹۶

جزیره قشم, آذر ماه 96, تور قشم

جزیره قشم هم در پاییز و آذر ماه از آب و هوای مطبوعی برخوردار است که بسیار مورد پسند و خوشایند گردشگران داخلی و خارجی است. این جزیره از ظرفیت های گردشگری فراوانی برخوردار بوده که در آذر ماه ۹۶ و با پایان یافتن ایام محرم شروع به کار نموده و در خدمت علاقمندان خواهد بود. البته نرخ تورهای قشم نسبتا پایین بوده و استفاده از تو ارزان قشم برای گردشگران در این فصل از سال ممکن خواهد بود. آژانس های مسافرتی با پایین آمدن درخواست گردشگران برای مسیر قشم ناچار به پایین آوردن نرخ تور قشم می باشند به گونه ای که در برخی از مواقع آفرهای تور لحظه اخری قشم را با قیمت های خیلی پایین تری برای پر شدن طرفیت های خالی تور ارائه می کنند.

 

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه