سفر در بنادر قشم از مرز ۴ میلیون نفر هم گذشت.

  • ۱۹ تیر ۱۳۹۷

سفر در بنادر قشم از مرز ۴ میلیون نفر هم گذشت

 قشم، اخبار قشم

رئیس اداره بنادر و دریانوری قشم از سفر ۴٫۲ میلیون نفر در بنادر قشم خبر داد. قشم جزیره ای زیبا است که سالانه گردشگران بسیاری با تور قشم با بهترین نرخ روز به این جزیره جذاب سفر می کنند. به گفته ایشان تخلیه و بارگیری بیش از ۱٫۷ میلیون تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی در این بنادر انجام می شود.
علی اشتری با اشاره به عملکرد بنادر قشم در سه ماهه نخست امسال گفت: در این مدت، یک میلیون و ۷۱۴ هزار و ۷۴۳ تن انواع کالاهای نفتی و غیرنفتی در این بندر تخلیه و بارگیری شد.
وی افزود: از این رقم، یک میلیون و ۶۸۸ هزار ۴۱۳ تن به کالای غیرنفتی و ۲۶ هزار و ۳۳۰ تن به فرآورده های نفتی اختصاص دارد.رئیس اداره بنادر و دریانوردی قشم همچنین از جابجایی ۶۲ هزار تن کالای صادراتی و وارداتی در دو ماهه اخیر، سخن به میان آورد و افزود: ۳۲ هزار و ۴۴۵ هزار تن کالای صادراتی و ۲۹ هزار و ۷۵۷ تن محموله های وارداتی در این مدت جابجا شد.
وی افزود: عمده این محموله ها مربوط به کالاهای غیرنفتی مانند لوازم الکتریکی، لوازم یدکی خودرو و مواد معدنی بوده است.اشتری حجم عملیات کاپوتاژ کالاهای غیرنفتی را نیز یک میلیون و ۱۸۶ هزار و ۸۸۰ تن اعلام کرد.

منبع:  قشم آنلاین

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه