برگزاری دوره زبان انگلیسی ویژه راهنمایان گردشگران قشم

  • ۳ مهر ۱۳۹۷

برگزاری دوره زبان انگلیسی ویژه راهنمایان گردشگران قشم

 قشم، اخبار قشم

برگزاری دوره زبان انگلیسی ویژه راهنمایان گردشگران قشم

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره زبان انگلیسی ویژه راهنمایان گردشگری این جزیره خبر داد.هم چنین ایشان گفتند: این دوره های تخصصی به درخواست انجمن راهنمایان گردشگری قشم با هدف ارتقای دانش و ارتباط موثر با گردشگران خارجی برگزار شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم  با تاکید بر این مطلب که زبان انگلیسی رایج ترین زبان در بین راهنمایان گردشگری است، افزود: این دوره در ۱۶ جلسه و به مدت دو ماه با استقبال ۷۰ راهنمای گردشگری و با همکاری آکادمی هوشمند زبان انگلیسی و گردشگری نیاز سفیر قشم طبق استانداردهای بین المللی به راهنمایان ارائه شد.

جعفری با اشاره به ارائه این آموزش ها در قالب دو گروه آموزشی گفت: حضور در این کلاس ها، انگیزه و علاقمندی راهنمایان گردشگری به ارائه خدمات به شیوه های نوین و منطبق بر دانش روز را افزایش می دهد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: راهنمایان گردشگری به دلیل تعامل مستقیم و پیوسته با گردشگران یکی از مهم ترین عوامل انسانی این صنعت به شمار می آیند و گذراندن دوره های آموزشی در جهت آشنایی با دانش روز در این رشته در جذب گردشگران از جایگاهی ویژه برخوردار است. گردشگران با تور قشم می توانند باقیمت های مناسب به جزیره قشم سفر کنند.

شایان ذکر است، ظرفیت های فراوان جزیره قشم در حوزه گردشگری از جمله طولانی ترین غار نمکی جهان، جنگل های دریایی حرا، تنگه و دره چاهکوه، خلیج دلفین ها، بام قشم، جزایر ناز، دره ستاره ها، غارهای خوربس، سایت تخم گذاری لاک پشت های پوزه عقابی، بادگیرها و چاه های تلا، کوه ها، سواحل زیبا، موزه ژئوپارک در کنار برگزاری آیین ها و رسوم خاص مردم بومی گردشگران خارجی را برای سفر به این جزیره زیبا در جنوب کشور مشتاق کرده است.
منبع: زیتون قشم

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه