حضور فعال قشم در دوازهمین نمایشگاه گردشگری تهران

  • ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

قشم با حضور فعال در دوازهمین نمایشگاه گردشگری تهران

   به گفته سازمان منطقه آزاد قشم، طاهره شهرکی اعلام کردند که قشم یکی از حاضرین فعال در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته به تهرام بودند. این نمايشگاه بين المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از تاريخ ۲۳ تا ۲۶ بهمن ماه سال جاری در محل دایمی نمايشگاه هاي بين المللی تهران در ۱۲ سالن نمايشگاهی و در سطحي بالغ بر ۴۵ هزار مترمربع فضاي سرپوشيده و سه هزار مترمربع فضاي باز برگزار شد.
در این نمایشگاه باردید کنندگان بسیاری از غرفه قشم استقبال کردند. هدف میراث فرهنگی قشم از شرکت در این نمایشگاه، عرضه توانمندی های گردشگری و صنایع دستی جزیره و معرفی جاذبه های قشم بود. کارشناسان صنایع دستی، گردشگری و منطقه ویژه اقتصادی قشم به همراه نمایندگان جامعه هتلداران و راهنمایان گردشگری جزیره نیز با حضور در این غرفه ظرفیت های منطقه آزاد قشم را برای بازدیدکنندگان برشمردند.
با  شرکت در این نمایشگاه باتردبد کنندگان بسیاری به سفر به جزیره قشم برای دبدن جاذبه های قشم علاقه مند شدند.  گردشگران عزیز برای سفر به قشم می توانید با تورهای قشم با قیمت مناسب سفر کنید. در واقع برگزاری این نمایشگاه در تهران، بزرگترين رويداد تخصصی کشور در حوزه صنعت گردشگری است و حضور منطقه آزاد قشم در این نمایشگاه تخصصی، فرصتی ارزنده برای ارایه پتانسیل های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری می باشد.

منبع: قشم آنلاین

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه