عرضه صنایع دستی قشم به کشورهای اروپایی و آسیایی

  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۷

عرضه صنایع دستی قشم به کشورهای اروپایی و آسیایی

 قشم، اخبار قشم

جناب رسول اکبری معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از عرضه محصولات ارزنده هنر صنایع دستی قشم در کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی خبر داد.

با توجه به استقبال مردم کشورهای مختلف از صنایع دستی بانوان هنرمند جزیره قشم، قرار است امسال محصولات هنرمندان این منطقه براساس تقویم گردشگری در نمایشگاه های خارجی هم عرضه  شود. وی افزود: محصولات منحصر بفرد صنایع دستی هنرمندان جزیره قرار است امسال در پنج نمایشگاه اروپایی همچون اسپانیا، ایتالیا، آلمان، انگلستان و فرانسه به نمایش گذاشته شود.

 صنایع دستی قشم یکی از صنایع های دستی زیبا و پر طرفدار در نزد ایرانیان و خارجی ها می باشد. برای دیدن این صنایع های زیبای قشم گردشگران می توانند با شرکت در تور قشم با قیمت های اسقثنایی به جزیره قشم سفر کنند و از خرید صنایع دستی و دیدن آن ها  لذت ببرند.

اکبری افزود: طی سه سال گذشته دوره های مختلف آموزشی با هدف آشنایی هرچه بیشتر هنرمندان حوزه صنایع دستی قشم با نگاه و علایق خریداران خارجی، رنگ ها و اهمیت بسته بندی در محصولات برگزار شده که نتیجه این دوره های آموزشی به استقبال خوب خارجی ها از محصولات صنایع دستی جزیره قشم در نمایشگاه های مختلف برون مرزی منجر شده است.

شایان ذکر است، هنرمندان صنایع دستی جزیره قشم طی سه سال گذشته با حضور در نمایشگاه های مختلف از جمله فیتور اسپانیا، آرتی جیاناى ایتالیا، تاپ ریزا ى فرانسه، آلمان، جاتاى ژاپن و نمایشگاه های گردشگری ابوظبی و عمان و … محصولات منحصر بفرد هنر دست خود را که با استقبال مردم این کشورها همراه بود، عرضه کرده اند.

منبع: زیتون قشم

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه