جت اسکی کیش

  • ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

جت اسکی کیش ، تور کیش ، جزیره کیش

جت اسکی کیش

جت اسکی از ورزش های بسیار مهیج آبی است که همه ساله گردشگران خارجی و داخلی زیادی را در تور کیش به خود جذب می کند. جت اسکسی در واقع نام یک وسیله آبی است که اولین بار توسط کمپانی ژاپنی کاوازاکی به بازار عرضه شد.

اگر در تور کیش قصد داشتید از این وسیله جذاب استفاده کنید به نکات زیر حتما دقت کنید:

http://تورکیش-تورمشهد.comمطالعه دقیق و کامل کردن فرم اجاره جت اسکی

http://تورکیش-تورمشهد.comبه هر خانواده یا گروه بیش از یک دستگاه جت اسکی واگذار نمی شود.

http://تورکیش-تورمشهد.com ظرفیت جت اسکی تا ۲ نفر میباشد.

http://تورکیش-تورمشهد.com افراد سنگین وزن بایستی به تنهایی جت سواری کنند.

http://تورکیش-تورمشهد.com عدم اجرا هرگونه مانور آکروباتیک و خطرناک از جمله دور درجا زدن.

http://تورکیش-تورمشهد.comبه افراد کمتر از ۲۰ سال جت اسکی داده نمیشود مگر با همراهی مربی کلوپ و یا به همراهی همراه بالای بیست سال.

http://تورکیش-تورمشهد.comبا هرگونه شناور باید صد متر فاصله داشته باشید.

http://تورکیش-تورمشهد.com آقایان با پوشش شلوارک و نهایتا با مایو پاچه دار و خانمها از لباس بادگیری که کلوپ در اختیار آنان قرار میدهد میتوانند استفاده کنند، خانمها مجبور به پوشیدن لباس بادگیر نیستند و فقط به جهت خیس نشدن مانتو و پوشش آنان میتوانند از بادگیر مخصوص استفاده کنند.

http://تورکیش-تورمشهد.com پرداخت هزینه جت اسکی و گرو گذاشتن کارت ملی و یا مبلغ یکصد هزار تومان وجه نقد بابت ضمانت دستگاه.(عیبهای فنی دستگاه به عهده کلوپ میباشد، و ضمانت دریافتی بابت جبران قسمتی از خساراتی که ناشی از عدم توجه اجاره کننده و احیانا تصادفات و یا جریمه هاست میباشد).

http://تورکیش-تورمشهد.comجت اسکی دارای ویژگی های خاصی است بطوری که استفاده از آن در مقایسه با دیگر شناور های تفریحی مشکل تر است،به خصوص برای جوانان و افراد بی تجربه.از جمله این خصوصیات می توان به شتابگیری،سرعت و مانورپذیری بالا، نبود یک سیستم توقف یا کاهش سرعت در اکثر جت اسکی ها و عدم تعادل کافی در پیچ ها که باعث واژگون شدن جت اسکی می شود،اشاره کرد. بنابراین در سر پیچها  دست خود را از روی گاز برداشته تا با سرعت کمی دور بزنید و از واژگون شدن جت اسکی جلوگیری کنید.

http://تورکیش-تورمشهد.com در صورت واژگون شدن جت اسکی دست خود را از روی فرمان بردارید چرا که جت اسکی تحت نیروهای شناوری و طراحی خاصی که شده دوباره به سطح آب بازمیگردد و از قسمت عقب دوباره میتوانید سوار شوید.

هزینه جت اسکی سواری در تور کیش:

جت اسکی با موتور ۷۰۰cc
یکساعت ۱۰۰٫۰۰۰ تومان
نیم ساعت ۵۰٫۰۰۰ تومان
ربع ساعت ۲۵٫۰۰۰ تومان

جت اسکی با موتور ۱۴۰۰cc
یکساعت ۱۲۰٫۰۰۰ تومان
نیم ساعت ۶۰٫۰۰۰ تومان
ربع ساعت ۳۰٫۰۰۰ تومان

جت اسکی با موتور ۱۷۰۰cc
یکساعت ۱۴۰٫۰۰۰ تومان
نیم ساعت ۷۰٫۰۰۰ تومان
ربع ساعت ۳۵٫۰۰۰ تومان

جت اسکی ، جزیره کیش ، تفریحات آبی

جت اسکی در جزیره کیش

 

جت اسکی ، جزیره کیش ، تور کیش

جت اسکی در جزیره کیش

Jet Ski is one of the most exciting water sports that attracts many tourists to the kish tour every year. in fact jet ski is the name of device that was  made by Kawasaki company for first time

 

منبع: تور کیش-تور مشهد

 

 

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه