جنگل نای انگیز، بهشت زمینی در لرستان + تصاویر و ویدئو

  • ۱۲ آبان ۱۳۹۷

 جنگل نای انگیز تکه ای از بهشت در لرستان
جنگل نای انگیز در روستایی به نام نای‌انگیز از توابع بخش پاپی شهرستان خرم‌آباد در استان لرستان قرار گرفته است. این جنگل دارای آبشار و کوه و جنگل می باشد و مانند تکه ای از بهشت در غرب کشور عزیزمان ایران واقع شده است.

 مکان دیدنی لرستان، جنگل نای انگیز

جنگل نای انگیز لرستان

طبیعت زیبای لرستان، جنگل لرستان

جنگل بی نظیر نای انگیز لرستان

جنگل نای انگیز لرستان از پوشش گیاهی درختان بلوط تشکیل شده است و دارای چشم اندازی بی نظیر می باشد. در گذشته این مناطق یک منطقه بکر و دشت نخورده بود اما با معرفی و شناخته شدن این جنگل گردشگران و افراد زیادی به دیدن زیباییهای وصف نشدنی این جنگل آمدند و از بودن در این منطقه رویایی لذت بردند.

 طبیعت بکر لرستان، جنگل نای انگیز

پوشش زیبای جنگل نای انگیز لرستام

این جنگل دارای پوشش گیاهی زیبا و جذابی می باشد از این رو یکی از جنگل های محبوب در نزد گردشگران می باشد. اوج زیبایی این جنگل وجود آبشارهای زیبا می باشد که درست در میان رشته کوه های هشتاد پهلو قرار گرفته برای خلق این آبشار زیبا آبی زلال از سفره های زیر زمینی خارج و بعد از طی جریان ۲۰ متری به صخره ای با شیب تند برخورد و آبشارهای پله ای زیبایی را شکل می دهد.

 جاذب های گردشگری خرم آباد، جنگل نای انگیز

آبشار دیدنی نای انگیز در لرستان

سرچشمه آبشارهای نای انگیز در ارتفاعات کوه های این جنگل قرار گرفته است. برای یافتن چشمه اصلی این آبشارها باید حتما کوهنوری کنید. دیدن گذر آب بصورت پله ای از ارتفاعات به سمت پایین در میان جنگل نای انگیز چشم اندازی فوق العاده زیبا را به شما هدیه می دهد که با دیدن این همه زیبایی لذت می برید و روحتان تازه می شود.

 مکان های جذاب ایران، جنگل نای انگیز

آبشارهای پله ای در جنگل نای انگیز

 مکان های دیدنی لرستان، جنگل نای انگیز

جنگل زیبای نای انگیز لرستان

در پای این آبشارهای پله ای حوضچه های واقع شده است که میشود در ماه های گرم سال در آن ها ورزش لذت بخش شنا را انجام داد و یک روز به یادماندنی را در این جنگل فوق العاده زیبا تجربه کنید. در بازدید از این جنگل حواستان به طبیعت بکر اطراف باشد و حتما فرهنگ گردشگری را رعایت را کنید تا چیزی از زیبایی های جنگل از بین نرود. طبیعت زیبای ایران را دست کم نگیرید و با سفر به نقاط مختلف ایران زیباییهای بی نظیرش را با چشمان خود ببینید و لذت ببرید. یکی از مناطق دیدنی ایران که دارای طرفداران بسیاری می باشد جزیره کیش است. که امروزه از سراسر ایران به دیدن این جزیره می روند جهت سفر به کیش می توانید از تور های کیش از شهرستان ها مانند تور کیش از شیراز، تور کیش از رشت، تور کیش از اهواز استفاده کنید و با قیمت های باورنکردنی به این جزیره زیبا سفر کنید.

 طبیعت بی نظیر لرستان، جنگل نای انگیز لرستان

حوضجه های پای آبشار های جنگل نای انگیز

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه