ورود ۳۹ هزار گردشگر در یک روز با اتومبیل به جزیره قشم

  • ۲۳ بهمن ۱۳۹۷

ورود ۳۹ هزار گردشگر دریک روز با اتومبیل به جزیره قشم

 قشم، اخبار قشم

ورود ۳۹ هزار گردشگر دریک روز به جزیره قشم

  عضو هیت مدیره و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد که روز ۱۸ بهمن امسال حدود ۳۸ هزار و ۹۴۳ گردشگر وارد جزیره زیبای قشم شدند. ایشان گفتند که جزیره قشم با دارا بودن شهرستان های لارک، قشم ، هنگام، هر مز حدود ۱۵۰ هزار نفر می باشند که از این تعداد حدود۴۰ هزار نفر ساکن شهر قشم هستند با ورود ۳۹ هزار نفر به این جزیره  در ۱۸ بهمن جمعیت این شهر به دو برابر رسید.
این تعداد جمعیت توسط ۹ هزار و ۸۵۹ دستگاه انواع خودرو شامل سواری، وانت، تریلر، کامیون و خاور از طریق اسکله پهل با استفاده از لندینگ کرافت ها (شناورهای ویژه حمل خودرو) وارد اسکله لافت در جزیره قشم شدند. سفر به جزیره قشم  را می توان از طریق زمینی، دریایی و هوایی تجربه کرد. برای داشتن سفری ارزان و راحت می توانید با تور قشم همراه شوید و با سفر به این جزیره از مکان های زیبای گردشگری قشم همچون طولانی ترین غاز نمکی جهان، دره و تنگه چاهکوه، جنگل دریایی حرا، دره ستاره ها، غارهای خوربس، خلیج دلفین ها، قلعه پرتغالی ها، موزه ژئوپارک، بام قشم و… دیدن کنید.
آقای کمالی گفتند : ورود این تعداد گردشگر در هیجدهمین روز بهمن ماه در مقایسه با هفتمین روز از تعطیلات نوروز ۹۷ نشان از افزایش ۱۰ درصدی ورود گردشگران به جزیره عجایب هفت گانه خلیج فارس دارد. ایشلن هم چنین خاطر نشان کردند که سیاست های حمید رضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برای افزایش سفر گردشگران به این‌ منطقه با ایجاد ۱۴ کمپ پارک، ساخت هتل های چند ستاره، ایجاد کاشانه های میهمان در روستاهای هدف گردشگری محقق شده و به طور حتم امسال با شلوغ ترین‌ نوروز قشم مواجه خواهیم بود.
منبع: خبر گزاری برنا

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه