۱۲ تا ۱۵ اردیبهشت نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان در کیش

  • ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

جزیره کیش, اخبار کیش

نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان کیش از ۱۲ تا ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۶ به مدت ۴ چهار روز توسط اتاق تعاون ایران و با همکاری شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش در جزیره زیبای کیش برگزار می گردد.

در این نمایشگاه ماشین آلات و تجهیزات عمرانی ، تکنولوژی و خدمات در زمینه عمران و ساختمان و با هدف تعامل بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان مصالح ساختمانی در دو بخش ساختمانی و عمرانی را در مرکز نمایشگاههای بین المللی کیش به معرض نمایش می گذارند. ادامه خبر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز کیش به شرح ذیل می باشد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، محمد کریمی ، عضو هیات رئیسه اتاق تعاون ایران گفت: اتاق تعاون ایران برای پنجمین سال متوالی برگزار کننده یکی از بزرگترین نمایشگاه های تخصصی در سطح کشور است.

وی ادامه داد: نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش از ۱۲ تا ۱۵ اردیبهشت و با حضور شرکت های معتبر داخلی و خارجی در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار می شود.

کریمی ادامه داد: برگزاری همایش و کارگاه های  تخصصی در حاشیه نمایشگاه از دیگر برنامه های نمایشگاه امسال است. همچنین در نمایشگاه امسال در مراسمی از  شرکت های تولیدی برتر در حوزه صنعت ساختمان تقدیر خواهد شد.

وی در خصوص روند ثبت نام شرکت های متقاضی یادآور شد: امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران، در حال ثبت نام داوطلبان است و متقاضیان می توانند برای حضور در نمایشگاه  با شماره های  ۸۸-۲۲۶۶۲۴۸۷  تماس بگیرند.

منبع: صدا و سیمای مرکز کیش

*

code

دیدگاه های کاربران بدون دیدگاه